Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom telefonjában több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom telefonjában több kép is van az egyik lány haverjáról. Csak én fújom fel a dolgot vagy tényleg jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mien képek :P ha ő fotózta akkor semmi gond :D de ha már myvipről lelopott kép és az van fent na az már gáz! :D:D de ha ő fotózta és ilyen szexuális képek az is gáz
2010. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűha :S. Kérdezd meg tőle, hogy jelent-e valamit. HŰHA!
2010. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmit nem jelent. Az én telefonomban is vannak képek több barátnémról (lány haveromról) is, pedig van barátnőm, akit nagyon szeretek. Ez annyit jelent csak, hogy jóban vannak. Ne foglalkozz vele. :-)


20/F

2010. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!