Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a szemét amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét amiért megvédem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nemrég a barátnőmmel voltunk egy szórakozóhelyen, amikor kimentem wc-re visszajövet látom, hogy egy hombár kocka rángatja,cibálja a barátnőmet a karjánál fogva(táncolni akart a barátnőmmel) odamentem és orrbavágtam a srácot és elkezdett vérezni az orra, erre kitört egy kisebb balhé körülöttünk, odajöttek a srác haverjai.


A beszélgetés során az egyik haverja közölte velem, hogy ez a srác azt mondta nekik, hogy ma bármi áron feleszed ma egy csajt, mert már elege van a visszautasításokból.

A srác meg azzal fenyegetőzik, hogy feljelent és elkezdte produkálni magát mintha ő lenne az áldozat.


2014. szept. 2. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért is nem sz*rod le? Orrba vágtad mert megérdemelt, oszt' jó'van. Ennyi. Gondolom soha a büdös életben nem látod többé...tudod mennyi ember van a földön?
2014. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha feljelent, akkor egy ideig még látnom kell.
2014. szept. 2. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelent a f**szt jelent, dehogy jelent. Tudja a neved? Ismer téged? Ha egy csajt nem tudott magának összeszedni és gyakorlatilag megerőszakolnia kell egy nőt ahhoz, hogy végre punciközelbe kerüljön, akkor a feljelentéshez is töketlen lesz, ne félj!
2014. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SullaFelix89 ***** válasza:
100%

Még ha fel is jelent a csíra (nem fog) akkor is csak annyi a dolgotok, hogy a barátnőd elmondja, hogy zaklatta.

Mikor a földön volt nem bántottad csak kapott egy sallert e-miatt nem fognak elővenni.

2014. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem telsesen jogosan jártál el, nincs az a bíró aki ezért elítélne.
2014. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jogosan jártál el. Nem lesz semmi
2014. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Szemét? Dehogy. Minden férfitól elvárható lenne az ilyen kiállás.

Legközelebb viszont elégedj meg annyival, hogy földre viszed, nem kell vért ontani (koszos lesz tőle a kezed :-) )

2014. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja. Talán az orrbavágás kicsit sok.

Próbáld inkább állcsúcson ütniaz ilyet legközelebb. :)

Vér ne follyon! :)

És ha fel is jelent, az előző hozzászólók már leírták, hogy miért is nem kell emiatt aggódni!

2014. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja a neved, címed nem hiszem hogy a rendőrség nyomozást indítana. Meg miért tesz feljelentést könnyű testi sértés miatt, az cumi mivel magánvádas lövése sincs mit vállal, akkor súlyos testi sértés ha 8 napon túl gyógyuló a sérülése. Ha el is jutna bíróságra az ügy szerintem a bíró max mosolyog a dolgon a legrosszabb esetben megdorgál (nincs más büntetőjogi következménye).


Bár szerintem idáig nem jut el az ügy, amúgy a barátnőd is feljelentheti a fantáziájára van bízva miért ha rángatta nem engedte el az személyi szabadság megsértése, de jollynak egy garázdaságot is rá lehet húzni a dologra.

Ne foglalkozz vele, én a lírásból nem gondolnám hogy folytatódik az ügy. A srác meg, könyörgöm erőszakkal akar felszedni egy csajt egy orrbavágásnál meg szimulál, bünteti az élet eléggé az ilyeneket hidd el.

2014. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nincsen igazad, mert nyilván kötelességed megvédeni a barátnődet, de szerintem az egyből orr bavágás az túl erőszakos. Simán odébb is lökhetted volna a csíra gyereket aztán meg jól elküldeni a csába, hogy máshol próbálkozzon, mert eltöröd kezét lábát ha visszajön. Én nem vagyok annak a híve, hogy egyből verekedjünk.
2014. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!