Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvállaljam az érzéseimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Egy csajszival megismerkedtem pár hónapja, de mostanában már nem szoktunk beszélgetni. Pár hete eléggé vissza rá vagyok kattanva, és most azon gondolkodom, hogy leírom neki röviden a szándékomat, hogy sokat gondolok rá, és jó lenne vele együtt. Hülyeség felvállalni az érzéseimet?


20 éves srác


2014. szept. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség.
2014. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Fojtsd el, amíg depressziós nem leszel.
2014. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mert úgy vagyok, hogy miért húzzam ezt az egészet? ha bejövök neki, akkor meg sínen vagyok nem? :)
2014. szept. 2. 12:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem hülyeség, csak ne egyből rohand le szerintem. Találkozzatok valahol, lásd nonverbálisan is h hogyan viszonyul s aztán elmondhatod. Az a baj h könnyen megilyesztheted vele s kiugrik a bokorból.
2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondd el, ne járj úgy, mint én.
2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Evergrey ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, mindenképp mondd el neki, persze ne egyből zúdíts rá mindent egyszerre, de semmiképp ne tartsd magadban, mert elemészt.
2014. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen mond el neki

de finoman nem úgy h rázúdítasz mindent

és ha lehet személyesen

2014. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

igen, ezaz, ahogy le is írtátok, hogy felemészt... :D

és egyre szarabbul érzem magam... már írtam neki, hogy találkozna-e :)

2014. szept. 2. 12:59
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
hát ha "stílusosan megadod a módját" akkor mond el...de ha csak éppen chat közben benyögöd "szeretlek" az szerintem nem a legromantikusabb :D akkor és úgy tudasd a lánnyal amikor és ahogy a lánynak és neked a legkedvezőbb...és persze őszintén! ne adj hozzá és ne vegyél el belőle :) de ezt már rád bízom, a tömör válasz: IGEN
2014. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 2. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!