Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha nemnéz a szememb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha nemnéz a szemembe? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

A srác akibe belevagyok eave még júliusba bevalotta, hogy tetszem neki. Megterveztünk egy randit, moziba mentünk. senki nemvolt ott csak mi ketten. Előtte megígérte nekem hogy megcsókol. Viszont nemtette. Amikor viszont (szerintem) szembesült azzal hogy elcseszte irt nekem egy üzenetet hogy nagyon sajnálja, és egy f-szfej. - ezt ő írta. Azóta írtunk még vagy 200 üzenetet viszont érezni lehetett h kur--ra elcsesztük. Mikor tegnap hazajöttem Párizsból és felmentem FB-re ő volt az első aki rámírt hogy milyen volt.

Egy osztályba járunk. És mivel ma kezdődött a suli - Szlovákia- ma találkoztunk először a "randi" óta. Viszont nem nézett a szemembe. Mit jelent ez?


2014. szept. 2. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
ha tegnap még rámírt?
2014. szept. 2. 13:09
 2/3 say yes to no! válasza:
nagyok a melleid...
2014. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Evergrey ***** válasza:
Szégyelli, hogy balfék volt. Ha komolyan gondolnád vele a dolgot, akkor bátorítsd kicsit.
2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!