Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatszerzéssel vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatszerzéssel vissza lehet szerezni valakit?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm. Azt mondta nagyon bántja a lelkiismeret, hogy elhagyott, mert soha olyan szeretett nem kapott senkitől, mint tőlem. De ő másra vágyik, szerelemre szenvedélyre. Úgy gondolom, hogy ha erősítem benne a bűntudatot valahogy, akkor belátja, hogy helytelenül cselekedett, mert nagyon szerettem és visszajön
2014. szept. 2. 14:13
1 2
 1/13 Evergrey ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vissza lehet, az már más kérdés, hogy érdemes-e. Ha ő nem teljesen boldog a kapcsolatban, nem érzi azt teljesnek, akkor úgysem fog jól működni a dolog. Ilyenkor kell elengedni, bármilyen fájdalommal is jár.
2014. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen! Tedd azt...a jó öreg bűntudat...én mondjuk jobban szeretem a félelmet és a gyűlöletet...de a bűntudat acélkarmú mardosása és a lélek önpusztító emésztése...iiigen, már már elfeledkeztem a bűntudat hideg fagyos csontvelőig hatoló gyötrő érzéséről...kérlek...sanyargasd a lány lelkét! Gyötörd még! Kínozd! Ébressz benne gyilkos öntudatot, ami majd a szenvedés és félélem szülte útra tereli....igen!
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Hisz az csak bűntudat. Az nem szerelem.. Próbálj meg inkább tovább lépni, hisz ha szakított akkor már nem is szeret igazán, minek erőltetni? szerintem úgy már te sem éreznéd jól magad a kapcsolatban. Nekem is volt hasonló eset, szakított velem a srác, de utána hónapokig zaklatott az üzeneteivel hogy annyira szeret, sose szeretett még így senkit. akkor minek szakított?! egyszer utána még újrakezdtük, kb 3 napig tartott..
2014. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt a válasz, miért hagyott el..
2014. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
Rettenetesen önző és féreg gondolat.
2014. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ötletes,de kicsi lehet az a bűntudat,talán ha melletted állna a családja,és nyomnák őt folyamatosan veled együtt,akkor később te is nyomhatnád újra.
2014. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem sokan egyet értünk itt abban, hogy nem cselekedett helytelenül, és találni fog egy nálad jobbat magának...
2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Én szerintem sokan egyet értünk itt abban, hogy nem cselekedett helytelenül, és találni fog egy nálad jobbat magának..."


Ez kizárt fogalmad sincs milyen pasi vagyok, szerintem soha nem fog találni nálam jobbat de majd rájön

2014. szept. 2. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:

No és ha visszamegy, vajon meddig tart, mire ismét rájön, hogy mégsem te vagy az igazi?

Szerinted az rendben van, hogy a saját érdekeid miatt manipulálsz egy másik embert? Elvetemült vagy, és közel sem annyira jó ember, mint hiszed.

Talán a lány is megérezte ezt a sötét oldaladat, megijedt tőle, és ezért hagyott el.

2014. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Evergrey ***** válasza:
Nos, a kommenteddel eléggé kibújt a szög a zsákból. Manipulatív vagy, és a saját érdekeidet akkor is előre helyezed, ha ezzel megakadályozod a másik ember boldogságát. Te mit szólnál hozzá, ha véget akarnál vetni a kapcsolatnak, de a másik fél folyamatosan keltené benned a bűntudatot, és nem hagyna békén?
2014. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!