Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudta azt, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudta azt, hogy már volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy fiú, aki bevallotta, hogy még sosem szexelt, és nem is aludt egy lánnyal sem, viszont mindig azt mondja, hogy egy komolytalan kapcsolata volt már, holott mindenki tudja, hogy hazudik, és még nem is csókolózott. Most velem akar összejönni, de nem tetszik, hogy hazudott. 19 éves, és nyugodtan mondhatott volna igazat is. Miért kellett hazudnia?

2014. aug. 25. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztosan szégyelli, szerintem nem átverni akart, vagy szándékosan hazudni, csak nagyon kínosnak érezheti, 19 évesen, de szerintem ez megbocsájtható bűn.
2014. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szégyelli,a társadalmi nyomás miatt letagadta.
2014. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy szégyellte, és hazudott, mert engem nem zavart volna a dolog. Csak az okozott csalódást, hogy a szemembe hazudott.
2014. aug. 25. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyton izélnék, hogy soha sem volt még barátnője. Szerintem ezért nem szabad felkapni a vizet.
2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jogos, hogy füllentett... manapság szörnyű érzés lenne neki bevallani ezt... ráadásul egy olyan lány előtt aki tetszik neki, hiszen mindenféle megfelelési kényszer és nyomás van rajta... inkább támogasd, biztasd és ne foglalkozz azzal mit túlzott :)
2014. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert szégyenli.
2014. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!