Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig hülye ürügyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig hülye ürügyekkel elköszön 1-2-5 órára. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A nővére elkérte a telefonját, ami rossz, mert rendszerint a nekem címzett üzeneteket nem küldi el, majd egy óráig zuhanyzik, kijött a DIGI ellenőrizni a netet ami folyton megszakad, de pont úgy h még tudjon írni h el fog menni, majd ír... van h mindez egy nap alatt történik vele.

Rosszul teszem hogy dolgokat látok mögé?


2014. szept. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát..lehet hogy ez tényleg igaz bár nem hiszem. Szerintem egyenesen kérdezz rá hogy le akar e koptatni.
2014. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagy neki szabadságot ...

nem kell minden órában írni neki

most hanyagold el egy időre

ne ír ne hívd

és kiderül h miért ....

2014. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most jól értelmezem hogy az a baj hogy nincs fent egész nap facen és néha egy-két órára lelép?

Ezzel még nincs semmi baj. És ilyenek vannak. Inkább örülj neki hogy ír mielött lelép.

Amúgy oké itt nyugtatgatlak, holott lehet hogy én rosszabb vagyok. olyan összeesküvéselméleteket ki tudok találni, hogy szinte már vicces én mégis rettentő rosszul érzem magam ez miatt. Nem tudok bízni a barátomba, pedig egy őszinte, kedves srác.

2014. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, naponta hány órát igényelsz tőle kapcsolattartásra?


Abból amit leírsz, elég sokat.

2014. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nem pesten meg budán laktok?
2014. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!