Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szedhetek semmi hormont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedhetek semmi hormont, mert nagyon fájt a fejem tőlük, de most sajnos kiszakadt a gumi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem voltam termékeny napjaimban, és Pharmatexet is használtunk, mert volt már, hogy kiszakadt. Bevehetek-e 72 órásat? Az orvos rám se hederített, csak felírta... de ugyanilyen hévvel írta fel anno a fogamzásgátlót is... és voltam már másik dokinál is, az se foglalkozott velem valami sokat, csak kiverte a hisztit, amikor nem tudtam ellazulni a vizsgálat közben, és az volt a legnagyobb baja, hogy hogy képzelem én, amikor neki vékonyak az ujjai, nekem ez hogy fájhat??? Uhh.. na szóval. a Lényeg, hogy most akkor lehet-e valami bajom?

2014. szept. 2. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvosok hozzáállása nagyon szomorú, mert ők adhatnának biztosan jó tanácsot.


Én az esemény utáni 72 órásat mondanám, de ha a hormonoktól tényleg olyan intenzív fejfájásod van, lehet gond lenne vele.

2014. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkónak hangzani, és én megértem a problémádat, de mérlegelj. Pár órás, max napos fejfájás, vagy 18 évnyi gondviselés a részedről?
2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy fájna tőle a fejem... csak hogy mennyire veszélyes, lévén, hogy nem szedhetek hormont... bár amikor 2 évvel ezelőtt bevettem, akkor se volt semi bajom.
2014. szept. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!