Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt helyes fiúk?

Figyelt kérdés
Lehet most azt gondoljátok, hogy egy kis hülye liba vagyok, de olyanok akiket pávának szoktak nevezni olyanokra gondolok és ilyen az ízlésem nem tehetek róla.

2014. szept. 2. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak.
2014. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi az a páva? Az állatot ismerem, de nem tudom elképzelni a párhuzamot. Milyen egy páva fiú? Valaki mutasson már egyet. :)
2014. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
bocs hogy nem vagyok madár, az én hibám :S
2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért azt szögezzük le, hogy ahhoz, hogy valaki helyes legyen nem kell pávának lennie, és pávából is van aki nem helyes.
2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ISTENEM a felzselézett hajra gondoltam.
2014. szept. 2. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagyok. Cukkendáré páwa fiú vagyok.
2014. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem mindenkire.
2014. szept. 2. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Általában köldökig kivágott V nyakú póló van rajtuk. A keresztes nyaklánc és a 6-7 centis, ecsethaj nem elhanyagolható. Szűk csőgatya, hogy elférjen benne a fogpiszkáló lábuk, és úgy nézzenek ki, mint valami madár aminek gázlólába van. Manapság kezd elterjedni, hogy szoknyát hordanak. Láttam egy képet, amin két kis páva gyerek nem tudom milyen nadrágot hordott, lehet szépíteni, de az egy szoknya basszus. Az emberiség megérett a pusztulásra. (Mellesleges 2 éve fogadtam egy barátommal, hogy figyelje meg előbb utóbb, szoknyát is fognak hordani. Megnyertem.:P )
2014. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek azok a fiúk, akik ha most visszahoznák a katonaságot, és behívnák őket, sírna hívnák fel anyát, mert nem tudnák a hajukat bezselézni, nem lenne szűk a terepgatya, netalántán nem kapnának köldökig bevágott pólót.
2014. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én lakkozom a hajam :)

Nem vagyok páwa, de jófej vagyok/próbálok lenni.

Ha gondolod írj :)

14/f

2014. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!