Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam meg h szeret e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg h szeret e meg a baratnom igazan? S erdemes e folytatni tovabb ezt a kapcsolatot v sem?

Figyelt kérdés
18 evesek vagyunk, persze a baratnom par honappal kicsit tobb mint en.Par nap mulva mar majdnem 2 eve h jarunk, persze kissebb nagyobb osszeveszesekkel ! S ugy tapasztaltam h mostanaba a baratnom nem akar mindent megtenni a kedvemert csak h en boldog legyek, pedig en mindent megteszek az o boldogsaga erdekeben ! Neha ugy latom h inkabb fontosabb neki egyeb dolgok , mint en.S jelenleg emiatt epp ossze is vesztunk.Gondoltam h ha talan nem beszelunk talan ha szeret hivni fog v vmi... Jo otletnek tunik ? V micsinaljak ?
2008. aug. 7. 22:51
 1/5 anonim válasza:

Szerintem min 2-3 napig ne keresd.Ha szeret és ugy érzi neki most lépni kell,megfogja tenni!Ha nem hív,nem érdekled!Egyszerü ez mint az 1x1:)

De én szoritok neked!

2008. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár napig abszolút ne keresd,várd meg mit csinál(felhív e vagy bmi).Ha fontos vagy neki,szeret téged,akkor még az a pár nap sem kell neki,hanem keresni fog már másnap.
2008. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, pontosan min is vesztetek össze. Lehet, ő úgy gondolja, neki van igaza, és neked kellene esetleg észhez térni, ergo úgy gondolhatja most ő vár, hogy te keresd.


Nem mondom, hogy ez a valószínűbb, de nem lehet kizárni.

2008. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a barátod biztosan nagyon jól tudja, hogy ki is a hibás... Ha belátja, hogy ő az és még mindig szeret, hiányzol neki, fel fog hívni. Azt tanácsolom én is, hogy ne keresd addig. Tudom, hogy nehéz lesz..., mert pl. én sem bírom ki, hogy ne hívjam fel..., de ilyen esetben el kell valamivel foglalnim agadat, terelni a gondolataidat és így menni fog!

Nagyon nagyon szurkolok Nektek, remélem minden rendbe jön :)

Puszi :-*

2008. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon vesztunk ossze h en szerettem volna menni strandra , s o meg biztatott h o is szeretne aztan rajott h inkabb jobb lenne ha a penzet megtartana es venne egy laptopot maganak , es az annya se akarta engedni , pedig mar majdnem 19 , s o az annya engedelye nelkul nem akart el menni!S aztan meg en megharagudtam ra me fontosabb neki minden mint en!De o ugy gondolja h o nem hibas... ( S Koszonom szepen mindotoknek a tanacsaitokat :* )
2008. aug. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!