Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kértétek meg a szüleit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kértétek meg a szüleiteket, hogy szeretnétek, ha ott aludna a párotok? Mennyire voltak engedékenyek?

Figyelt kérdés
Ő az első párkapcsolatom, a szüleim még nem ismerik és azon is eléggé meglepődtek, hogy járok valakivel, mert nem vagyok túl nyitott személyiség. Szeretnénk már együtt aludni, de erre csak nálunk lenne lehetőség. Már elég idősek vagyunk ehhez, de mivel még a szüleimnél lakok így nyilván kell az ő beleegyezésük is. 19/L

2014. szept. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez kb így ment:

Anya, a barátom itt fog aludni, itt leszünk a szobába ki se megyünk, nem fogunk zavarni.

Anyáméknak nem nagyot tetszett mert utálják az idegeneket, de nem igazán érdekelt. Aztán szépen megszokták.

2014. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán rá kell kérdezni. Barátom 17 évesen aludt először nálam, de a szüleimnek kellett 2 hónap, mire elfogadták. Esetleg úgy, hogy a barátod is a közeledben van.
2014. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszerűen oldottuk meg, "lekéstem" az utolsó vonatot, persze ehhez távolság is kell ami nekünk adott volt :D azóta alszunk egymásnál. :)
2014. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán megkérdeztem, eljöhet-e arra az 1-2 napra, amikor épp "nyaralni" mentek a többiek. Azt mondták, persze. Azóta bármikor jöhet, nem kell ehhez engedély, csak szóljak, hogy tudják. 19 vagy, ha nem valami szektás őrültek a szüleid, nem értem, miért ne engednék meg, hogy együtt aludjatok...
2014. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak mondtam, hogy jönne xy itt aludni, azt mondták hogy oké, sőt, fater még adott is három rongyot, hogy vigyem el valahova :DD


19/F

2014. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!