Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért engedékenyek a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedékenyek a kövér nők és miért elutasítók a vékony nők?

Figyelt kérdés
Minél csinosabb annál bunkóbb. Vagy minél kövérebb rondább mint a bűn annál inkább nem bunkó. Hogyan van ez?
2010. febr. 7. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert aki kövér, és nincs megelégedve magával, az örül, ha egy pasi végre leszólítja.
2010. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
minnel csinosabb annal magasabban van a merce... marmint egy jo no nem fog ossze jonni akarkivel... szerintem
2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

mert egyes csinos nok ugy gondoljak hogy ok mar onmagukban fonyeremenyek. bekepzeltek. es bunkok mert megtehetik. mert igyis szeretni fogjak oket elegen es ha egy pasi ra is jon, mennyire ertektelen, meg mindig maradnak elegen a haloszoba elotti sorban.

viszont egy kevesbe mutatos no meg kell dolgozzon az elismeresert, ezert jobban ki kell tudja hangsulyozni a belso ertekeit. es tobbet tesz azert hogy elismerjek es szeressek tarsasagban, kapcsolatban es az agyban is.

de van jopar kivetel is persze.

2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nos én nem keresek semmilyen kapcsolatot nagyon jól érzem magam egyedül, a kérdésem csak kíváncsiság. 28/F
2010. febr. 7. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy átlagos nő, de soha nem éltem vissza azzal amit rám mért a teremtő.Miért hordjam fenn az orrom, azért hogy ne legyenek barátaim? A túlsúlyos ismerőseimmel sokkal jobban eltudok csevegni,mint egy pláza cicával.Nekem így természetes, ahogy vagyok. Nem flörtölgetek, nem öltözködöm kihívóan, és egyik férfit sem nézek le csak azért, mert van rajta pár kiló többlet. Van férjem, családom. Szeretem a szépet, és kész. Nem érzem magamat bunkónak sem!
2010. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam a csinosak kedvesebbek.
2010. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A jó nők tudnak válogatni a fiúk közül, a csúnyák meg úgy vannak vele hogy ha nincs ló akkor jó a szamár is.
2010. febr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz!! a jó testű csinos vékony lányok sokszor sokkal kedvesebbek mint a kövéérek. Ez relatív,nem mindenki beképzelt ls bunkó aki jól néz ki:)
2010. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

lehet, mert a kövérek nem tehetik meg (alkatukból kifolyólag), hogy elutasítóak legyenek.

A vékonyak ezzel szemben több mindent megengedhetnek. Nagyobb a választási lehetőségük.

2010. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy adag "marketing" is van ám a ebben...
2010. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!