Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan szoktátok ébreszteni a párotokat, ha együtt alszotok?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy valaki nemrég kiírta ezt a kérdét, csak épp a lányok szemszögéből, én kiváncsi lennék, hogy ti, pasik hogy vagytok ezzel. :)

2014. szept. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Gyengéden megsimogatja az arcom szólítgat,

Mikor kinyitom a szemem azt mondja "Jó reggelt aranyom" és egy puszit ad az arcomra :)

2014. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
75%

Én inkább halkan bekapcsolom a tévét,vagy netezek mobilról,had aludjon és addig ezt nyugiban tudom csinálni :D

De ha ébresztem,akkor vagy puszi,vagy simogatás,vagy max hangerőn valami zúzós :D

2014. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ujjazással.
2014. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
takarodj kávét főzni
2014. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

#3:

Az se rossz, de nyalással kombinálhatnád, az úgy èlvezetesebb :)

2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Finoman szólítgat.Ad nekem kávét.

Ha én kellek fel hamarabb piszkálom a haját,puszilgatom :)


18/F

2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ordítok az ablak alatt hogy "kacsa tollat, liba tollat fel vásárlok " néha ha sikerül akkor el játszom a family frost zenéjét vagy kiabalom hogy " új krumplit, hagymát tessék, olcsóbb lett a fokhagyma " de a kedvencem az mikor fel rántom a redőnyt és kiabalok neki hogy meg hozták a szenet hova öntsük le?
2014. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!