Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel most leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel most leszünk együtt fél éve. Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
szept.16án leszünk fél évesek :) szeretnék valami olyat venni neki aminek nagyon de nagyon örülne..max kiadás 4-5 ezer FT...mi lenne a legjobb ajándék neki ?

2014. aug. 31. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
análvibrátor
2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 14 ő 15 ...ja és igen hülye válaszolók ne irjanak!
2014. aug. 31. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Sarokcsiszolót.
2014. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem nagyon ismerjük, így speciálisat nem tudunk mondani. Vannak az üzenetes csokik már mindenféle, szerintem örülne neki (a csokit mindenki szereti), vagy valami olyat, amit tud használni. Amikor ránéz Te juss róla eszébe. Akár ruhadarab, érted. Én csokinak örülnék a legjobban. O.O Remélem segítettem. Hajrá!

17L

2014. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél év alatt csak megismerted annyira, hogy tudod minek örülne.

Kedvenc szín, együttes, zenész, film, elfoglaltság? Ilyenkor egy képkeret, benne a közös képetekkel aranyos ajándék. Lehet, hogy sablonos, de ha valami egyedi keretet találsz, vagy saját kezűleg csinálod, biztosan örül majd neki. Mellé mondjuk a kedvenc csokija, vagy páratlan számú szál virágból álló csokor a kedvenc virágából. Nem kell nagyon nagy, mert akkor kimész a megadott összegből. : )

2014. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!