Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy akivel együtt vagytok felvállalja a kapcsolatotokat pl. a családja előtt?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, hogy ha együtt akartok lakni, de az egyik fél részéről senki nem tudna arról, hogy együtt vagytok?

2014. szept. 2. 01:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát rákérdeznék, hogy ez miért van ?


Válaszol valamit.. <-- ebből kifolyólag mondanék rá valamit.


Persze alapjába véve rosszul esne.

2014. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem izgatna a dolog, legszívesebben én sem mondanék el semmi ilyesmit itthon.
2014. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én is jobban meglennék ilyen bemutatkozások nélkül.
2014. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mármint "itthon senki előtt" vagy a barátainak se ?


Mert nagyon nem mindegy, tudod nem mindenkinek jó a kapcsolata a családjával pl nekem se, így lehet én sem avatnám be őket konkrétan mert minek ? úgyse érdekelné őket de aki nekem számít barát annak természetesen elmondanám, szóval lehet nálatok is ez a helyzet..

2014. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha már összeköltözés előtt állunk, de még senki nem tudja pl a párom családjából legalább, hogy én létezem?


Azt feltételezném hogy szégyell és nem akar felvállalni.


Egyébként a másik véglet sem jó. Az én férjem pl 2 hét után mutatott be az anyjának úgy, hogy én nem tudtam arról, hogy anyuka ott lesz... Igencsak kellemetlen volt az egész...Jobban éreztem volna magam ha legalább a első 3 hónapban nem történik ilyesmi, mert ugye ez is egy lépés a kapcsolat fejlődésében...


Én 5 hónap után mutattam be, és ezt érzem barátibbnak. De hogy összeköltözés előtt álltok és senki nem tud semmit a családjából az is túlzás lenne...

2014. szept. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Itt nem a bemutatkozásokról lenne szó. Csak hogy legalább amikor eljön hozzám, ne azt hazudja, hogy a haverjaival megy valahova. Nálunk mindenki tud róla, már a távolabbi rokonok is említés szintjén. Az összes barátom, mindenki. Nála meg senki. És nem érti, hogy ez miért zavar.
2014. szept. 2. 01:12
 7/24 Költőnő? ***** válasza:
De mit hoz fel okként?
2014. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert nem akarja, hogy faggassák.
2014. szept. 2. 01:44
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a családjával a kapcsolata. Megkérdezném ezt tőle.

Nálunk pl a bátyám sosem hozott még haza senkit (32 éves), de még nem akar házasodni és nem akarja, hogy ezzel nyaggassák.

Engem egyszer egy srác egy évig titkolt. Aztán ki is derült, hogy nem akar komolyat, csak hitegetett. Ezek után engem nagyon zavarna.

24L

2014. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem csak a családja nem tudja, hanem senki sem. Írogat neki az a csaj, akivel össze akart jönni még előttem, csak a csajnak akkor más kellett, nem is találkoztak egyszer sem. Most a csaj benne lenne, hogy találkozzanak, már nincs meg a pasija, 100% biztos vagyok benne, hogy nem csak barátkozni akarna... Erre meg kiderül, hogy neki sem mondta, hogy van vkije. ÉS nem érti, hogy ebben engem mi zavar.
2014. szept. 2. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!