Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti is igy viselkednétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti is igy viselkednétek?

Figyelt kérdés

van egy 37 éves pasi aki egy átlagos kinézetű,vállalkozása van mellette van még pár bolt ahol nők az eladók.

ez a pasi egy honapig fűz egy nőt (egy gyönyörű arcú,modell alkatú nőt) lényegében a nő kezd ki vele.

Sztán lefekszenek meg már ugy tűnik hosszú kapcsolat lesz belőle,de a pasinál fura dolgok kezdenek jelentkezni.

És inkább a szomszéd boltos csajokkal trécsel és azokkal foglalkozik minthogy a barátnőt és a szexet választaná.Igy a barátnő besokall és vége lesz a kapcdolatnak.

Ja a lényeg, hogy ez a pasi szűz volt eddig!

A pasiktól kérdezem inkább hogy ti mit választanátok?



2014. szept. 3. 09:20
1 2
 1/12 LazyJones ***** válasza:
75%
Bulbasaurt...
2014. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint Charmandert választnám
2014. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
lényegében kihasználta az első nőt az életében. jó nagy féreg az ilyen
2014. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy azt választanám ami van és nem keresgélnék másikat. Ha a nő is komolyan gondolja akkor biztosan kitartanák mellette. Sajnos még nem találtam ilyen nőt.
2014. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint pedig kihazsnálja a helyzetet! Csajok nem akarok senkit sem megbántani de ha egy pasi pénzes sőt még jól menő vállalkozása is van oda adjátok magatokat nagyon könnyen mert sokan közületek csak a külsőségekre mennek a materiális dolgokat tartják fontosnak a pasiban.Akinek nem inge ne vegye magára ugye.

Ha előtte próbálnátok megismerni amit könnyű szerintem főleg abban a helyzetben ha a csajok a közelében vannak munkaidő közben.

Látjátok,hogy csak a csinos csajokat fűzi s hogyan viselkedik velük.Kérdem én akkor mit vártok tőle.

2014. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha én 37 évesen is szűz maradok és akkor találnék egy nőt, azt nem ereszteném!
2014. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én a helyében (igaz még csak 21 vagyok) 37 évesen nem dobtam volna el a nőt...mondjuk lehet csak szexre ment az elejétől...lehet nem véletlen volt szűz...én szerencsére nem vagyok ennyire hülye :D de én biztos nem így viselkedtem volna...
2014. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vallalkozo ide vagy oda. Valami nem oke a pasival.
2014. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy "elvesztette a szüzességét" adott neki egy rakás önbizalmat és ösztönösen ismerkedik, lehet, hogy be akarj pótolni, ami neki eddig kimaradt. Mondjuk én hajtanék arra aki már megvan biztos pontként. Kicsit gyerekesnek érzem a viselkedését.
2014. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy eddig szűz volt. Biztos volt rá ok. És most hogy már nem az meg kellene becsülnie azt az egyet. Nagyon az jön le hogy a férfit most nem érdekli a nő mert átesett azon amin akart.
2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!