Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, mikor viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor viselkednétek így az exetekkel szakítás után?

Figyelt kérdés

Srácok/férfiak, ti mikor viselkednétek így a volt barátnőtökkel?


a volt barátommal 4 hónapja szakítottunk. Ő kért utána, hogy ne beszéljünk egymással meg semmi. Ennek ellenére mindig felbukkant kb másfél hónapon át azokban a bulikban, ahol én, közös ismerősök révén. írt féltékeny smst is, meg sűrűn kérdezget arról a srácról, akire midig is féltékeny volt. bulikban keresi a társaságom, van, hogy átkarol, valahogy mindig hozzámér, ugyanakkor hangoztatja, hogy nagyon jó szinglinek lenni, úgy mesél arról, hogy du# meg más lányt, mintha a legjobb barátja lennék, és múltkor közölte, hogy soha nem hiányoztam neki szakítás után. ja, és én szakítottam vele, de mindenkinek úgy meséli, hogy ő velem, sőt, még velem is közölte, hogy ő dobott engem. ugyanakkor néha látom, hogy óvatlan pillanatban néz és valahogy érzem a tekintetén, hogy érez még irántam. de volt, hogy csak úgy kimondtam a nevét, és bunkón kérdezte, hogy "mi van, ugye nem akarsz megint összejönni?"


aztán eltelt egy kis idő és most meg majdnem naponta írogat, hogy mizujs, vagy valamilyen indokkal ír, most egész normális. természetesen az összes srácot, akihez közöm volt szakítás óta, oltogatja, hogy nyomorékok, stb..


2013. júl. 31. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy veréb ez a srác.xd egy igazi csicska.:D
2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak szerelmes, nem szabad bántani ;) totàl oda van a srác érted, s csak féltékenyíteni akart, ahogy ő is féltékeny.. Meg amikor azt mondta h nem akarsz megint összejönni vele az is célzás, hogy hogy reagálsz rá! Olyan átlátszó :)
2013. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!