Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek? Nálatok milyen nehezebb időszakok voltak a párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak. Inkább nem sorolom. :)
2014. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltak... amikor ott aludt egy csajhaverjánál néhány haverjával együtt, aztán amikor nálam aludt egy haverom és egy kicsit hajtott rám.


A legnehezebb eddig meg most van, amikor majdnem összejöttem egy másik pasival, mert már nagyon vágytam a szeretetre és a gyengédségre, és ezt hiába mondogattam neki, nem vágta a szitut, a jövőbeni tervekről se lehetett vele beszélni 3 év után, mert "ki tudja mi hogy alakul...", aham, ok... aztán most meg próbál teperni, de én már nem tudom... :(

2014. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé friss a kapcsolaton, szerencsére eddig nemvoltak.
2014. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak.Ez normalis.Az az igazan szep amikor lent van a kapcsolat es a ket fel ujra es ujra "kihuzza" onnan.
2014. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es: én anno ugyanebben a szituban voltam, szintén 3 éves kapcsolattal... a srác még 3 év után sem tudta eldönteni, mit akar, és én is majdnem félreléptem, mert hiába próbáltam vele megbeszélni a problémákat, falakba ütköztem. Aztán persze próbált teperni, de már nem volt az igazi. Én a végén szakítottam vele, és nem bántam meg, az első hetek persze nehezek voltak, de azóta már egy sokkal boldogabb párkapcsolatban élek. Szerintem fontold meg, mennyire van értelme folytatnotok... nehogy lemaradj miatta egy sokkal boldogabb kapcsolatról. remélem, segíthettem.


A kérdezőnek: hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak, nem elég csak összejönni, meg is kell tartani a dolgot. De minden esetben két emberen múlik. Nekem a jelenlegi kapcsolatomban szerencsére nagyon ritkán fordul elő, és az is rövid ideig tart, de általában nem adunk esélyt hullámvölgynek, mert mindent időben megbeszélünk és megoldunk.


25/l

2014. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!