Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nem írják ki Facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem írják ki Facebookra hogy kapcsolatban vannak egymással, azok nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Van olyan, hogy egyszerűen nem szeretnék kiteregetni a magánéletüket illetve a sima kapcsolatot nem tartják elég komolynak ahhoz, hogy ország világnak mutogassák. (értsd nem szégyellik, de egy házasság vagy eljegyzés sokkal inkább olyan, hogy na erről tudhat mindenki, mert ez már elvileg a végleges állapot)
2014. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Na, megint egy új netfüggő ostobaság.

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?

2014. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Én 2+ éve vagyok kapcsolatban, össze vagyunk költözve és még mindig nem tettem ki az ó nagy becses facebookra. Minek? Miféle baromság ez hogy ha nem jelölöm őt párkapcsolatra akkor nem is szeretem? Következő pont gondolom már az, hogy ha nem írom az üzenő falára hogy " CEJETLEK CICA <3" naponta 2x akkor nem is szeretem. Az ilyen emberek inkább csak trófeaként tartják hogy mutogassák hogy "nézd nézd ő az enyém nyehehe".
2014. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezer oka lehet, baráti körből most hirtelen ezek jutottak eszembe:

- tudják (vagy csak az egyik fél tudja) már az elején, hogy ez nem lesz egy hosszú kapcsolat

- az egyik fél szeretne továbbra is ismerkedni

- nem foglalkoznak annyira a fb-kal, hogy ilyeneket kiírjanak, beállítgassanak

- az elején nem foglalkoztak vele, mert még nem tudták mi lesz, aztán meg elfelejtették

Általában úgy látom, hogy akik boldogok és komolyan gondolják, azok kiírják.

Persze van a ló túl oldala is, amikor valaki minden komolytalan kapcsolatot kiír, csak azért, hogy mások lássák.

2014. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sőt ha nem írod ki minden reggel ,hogy te egy ember vagy, az azt jelenti, hogy igazából űrlény vagy!
2014. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem voltak kapcsolataim, de sosem írtuk ki. így mások lehet azt gondolják nem is volt még senkim.
2014. szept. 2. 08:18
 7/18 anonim ***** válasza:

6: Akik ismernek valóban, azok úgy is tudják, hogy volt-e, kik voltak.

Aki meg nem ilyen közeli ismerősöd, az meg tök mindegy mit gondol rólad, nem?

2014. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Úgy vettem észre, hogy azok nem rakják ki, akik szégyenlik, és csak "arra tartsák" a barátnőjüket. :/ Persze ez nagyon nem okés! Néha azt gondolom, hogy jobb lenne fb nélkül, néha viszont épp a segítségével bújik ki a szög a zsákból.
2014. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

2-es jó a neved :D


Kérdező, attól hogy valaki nem érezz ellenállhatatlan késztetést arra, hogy magánélete minden apró hülyeségét megossza a világgal még szeretheti a párját.

2014. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, mi 5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nem raktuk ki facebookra, hogy járunk. Ez azért van, mert 5 éve utáljuk egymást és szégyelljük a kapcsolatunkat. Már csak egyedül azért vagyunk együtt, mert iwiwen be volt jelölve a kapcsolatunk, de ugye az már megszűnt, úgyhogy nem tudtuk törölni :/ Mostmár sajnos ezt kell megszokni, így kell leéljem az életem :(
2014. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!