Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem való nekem a párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem a párkapcsolat, egyedül is lehet élni boldogan?

Figyelt kérdés
Volt egy 6 éves kapcsolatom, amit elrontottam a túlzott féltékenységgel, kételyekkel és ellenőrizgetéssel,már már nem normálisan viselkedtem és ezt tudom is magamról viszont egy gyerekkori trauma miatt ezen nem tudok változtatni és mindig ott van bennem a félsz,hogy "mi van ha ez meg ez történik". Azon is kiakadtam,ha egy másik lánnyal beszélgetett, belépkedtem a közösségi oldalára és volt,hogy irkáltam a nevében stb. Ezért kiszeretett belőlem és elhagyott pár hónapja. Szeretem, de tudom,hogy ennek vége, igaz reménykedek,hogy egyszer hátha...,de ugyanúgy visszatérnének ezek a dolgaim és nem akarom megint ugyanígy elrontani, megkímélem magam a folytonos agyalásoktól és a partneremét sem.
2014. szept. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozzunk. Velem egy nő sem áll szóba, nem kellene ezektől tartanod.
2014. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!! Szexre mindig találsz valakit és akkor nem lesz féltékenykedés stb.. dolgok!
2014. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondod, pár hónapja történt, illetve a szövegedből is látszik, hogy még erősen a hatása alatt vagy. Az értékelésed így nem objektív. Jelen pillanatban valóban felesleges ismerkedned, ha nem érzed szükségét, de azt butaság mondanod, hogy nem neked való a kapcsolat, hiszen egy ilyen kijelentés örökre szól. Egy-két év múlva is lehetsz boldog. Gondolom, fiatal vagy, ne ásd el magad évtizedekre előre csak azért, mert most rossz.
2014. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem fogok megváltozni soha.

1. Nekem más nem kell csak ő

2. Nem teszem ki magamat még egy ilyennek, csak ártok vele magamnak és a fiúnak is, folyton agyalok, féltékenykedek szinte már betegesen.

2014. szept. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!