Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar használni? Hogy tudhatom meg, hogy nem csak egy újabb skalp vagyok neki?

Figyelt kérdés

sziasztok

most ismerkedek egy sráccal pár napja,de azóta minden nap találkozunk. Az történt,hogy megismertük egymást egy sulis rendezvényen, az elejétől kezdve elég rámenős volt a stílusa,az arcra hosszan puszik,megérinti a derekam,közvetlen. de láttam,hogy más lányokkal is hasonlóan viselkedett. máásnap rám írt facen és beszélgettünk majd megkért,hogy találkozzunk,plusz meg tudta tőlem,hogy egyedül lesek otthon egy hétig. valmiért zt gondolom azért nyomul ennyire,hogy meglágyítson és így megkapjon. mindig egy órákra találkozunk,de pl megemlítette,hogy menjünk fel hozzám,persze elutasítottam. pedig mondtam is neki,hogy nem vagyok olyn lány. felőlem találkozhatunk 200szor is akkor sem engedek semmit. hogy tudhatom meg,vagy hogy járhatnék előtte én egy lépéssel?

nekem nicns barátom már egy ideje,egy csalódás miatt,azóta nem akarok senkivel sem együtt lenni ,csak barátkozok. 19L


2014. szept. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2014. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előre sehogy

ne add oda magad és kiderül mennyire komoly a dolog részéről

ennyi

2014. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én is így gondoltam,hogy úgysem adom oda neki magam,szóval gondolom itt csak az idő segít majd.

amúgy azért foglalkozom vele,mert rendkívül intelligens. tényleg nagyon okos több nyelven beszél folyékonyan,már most dolgozik suli mellett és nagyon jól csinálja,hasonló neveltetést kapott mint én stb stb.

mégis a megérzésem azt súgja,hogy nem úgy érdeklem.

2014. szept. 3. 16:03
 4/4 A kérdező kommentje:
most már tudom,hog igen :D ki akart használni . mivel meg tudtam valamit ! :D
2014. szept. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!