Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "anyosom"tul lott a celon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Az "anyosom"tul lott a celon, hogyan allitsam le? 17L

Figyelt kérdés
A baratom majusba en meg juniusba lettem 17.nyaron a munka es a gyakorlat es a baratok mellett bevallom eleg sokat aludtunk egyutt! Megerdemeltuk szerintem,mert az evvegink sem lett rossz. Es az anyosom irt egy smst az anyumnk,hogy kevesebbet talalkozzunk meg hogy rlen mit kepzelek hogy a kicsi fiaval merek lenni egesz nyaron meg hogy en amit megeszek naluk meg a vizszamla felrt fizessem ki ugyis annyit dolgoztam.de hozza tennem a baratom nevelo apukaja csinalt enni nekunk es altalaba zuhanyoztam egy 5 percet.na meg HOGY A BARATOMRA RAKULDI A RENDORSEGET MERT 17 EVESEN AT MAR JONNI HOZZAM ALUDNI -.- kesz rohej...meg mindig mondja a paromnak hogyz szakits vele ..de mar nagyon sokat gondolkoztam hogy vissza szolok...hogy allitsam le?! Mert en ezt nem turom el........
2014. szept. 3. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem tűröd el. Aranyos :)


Anyósod házában te vendég vagy, minimum, hogy te alkalmazkodsz a szabályokhoz, és besegítesz, ahol lehet. Én se örülnék, ha egész nyáron egy idegen lányt kellene kerülgetnem az otthonomban, mert éppen nagy a szerelem.

Miért nem mentek a barátoddal hozzátok?

2014. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Basszus, nem anyós, hanem az aktuális pasid anyja. Tanuljátok már meg...


Ráadásul 16 évesen örülj, hogy egyáltalán megengedték, mert nem JÁR nektek az együttalvás (megjegyzem, korai és elkapkodott dolog a ti korotokban).


A szüleinek nem tetszik, hogy állandóan együtt lógtok, ez teljesen érthető.

Heti 2-3 alkalom bőven elég, van otthon is munka, tennivaló, a szülőkkel is illik együtt lenni.


Mi az, hogy te vissza akarsz szólni meg leállítani? Kicsi lányom, visszakézből kapnál pofont a pimaszkodásért, és kereshetsz másik barátot magadnak.

Picit vegyél vissza!

2014. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Náluk eszel meg fürdesz, és még neked áll feljebb, hogy ezt szóvá teszi? Neki se ingyen adják a fejadagodat.
2014. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb te losz tul a celon, nem is kicsit, picilany. Allitsd le magad. Nem kell elturnod, majd a pasid anyja, aki neked ugyan nem anyosod lazan kipenderit es eltiltja toled a kicsi fiat.
2014. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

arra gondoltál mi lesz később? ezzel a fiuval jo esetben leszel 1-2 évet, és már most szenvedsz?

akkor mi lesz ha ennél sokkal rosszabb "anyóst" fogsz ki aki ráadásul megmaradt mert mondjuk a férjed anyja.

2014. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gömbicica ***** válasza:
100%

17 évesen marha nagy problémáid vannak. Mikor mennyit hol hetyegjél. Csak azért, mert Ti megérdemlitek, mert az évvégitek sem lett rossz!

Édesanyád is lehet valaki((((((

Nem vagyok egy prűd ember, de azért a 17 éves fiaimnál nem tanyáztak lányok. És nem azért mert buták, rondák, trógerek lettek volna.

Illemet tanultak, és normálisan gondolkodtak!!!


Ha ennyire önálló akarsz lenni, akkor menj el iskola után valamit dolgozni a barátoddal, sétáltass kutyát, vagy vásárolj be vagy mittomén, aztán vegyetek ki egy albérletet, aztán akkor, és addig hetyegtek amig akartok, éjt nappallá téve.

Lányom lennél megkapnád a beosztásodat az biztos(

Panaszkodni mersz a nagy ismeretlen előtt?

"Az "anyósom" tul lőtt a célon, hogyan állitsam le?"

Raknálak ki mint kismacskát ahogy hozzánk jöttél. kis szatyorkával, bugyival(((((

2014. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:D
2014. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasok lennétek, akkor lenne az anyósod.


Ha az aktuális pasidnál fürdesz és eszel akkor fizesd ki. Igaza van anyukának. A fogyasztás, az fogyasztás. Ha a fiacskája engedély nélkül jött el otthonról, akkor persze hogy kerestetni fogja pl.


17 évesen még rohadtul nem kéne együtt aludni, mert nem gyerekeknek való. Ez is igaz.


Mi az hogy megérdemlitek mert nem lett rossz a bizonyítvány? Az a dolgotok hogy tanuljatok b..meg...Ezért nem jár semmi plusz. Ez a minimum, hogy nem bukdácsoltok és kettes bizonyítványt visztek haza.


Amúgy meg anyuka nem kedvel téged. Szar ügy. De alapjáraton igaza van.

2014. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Minden válaszolónak gratulálok

Én se vagyok annak a híve hogy 16-17 évesen ennyit együtt lenni.

De az anyuka elég komolyan túl lő a célon. Ha igazábol szereti a fiat nem rak neki keresztbe mert egyszer arra fog felkelni hogy senki nem lesz a házba. Ha nekem csinálná ezt a barátnőm anyja rögtön beolvasnék neki 25/F

2014. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ha nekem csinálná ezt a barátnőm anyja rögtön beolvasnék neki 25/F"


Nem mondod! És milyen jogon olvasnál be?

2014. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!