Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az intelligens embereknek sokkal nehezebb társat találni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert, nem mindenki képes elegendő szellemi táplálékot biztosítani, hogy érdekesek legyenek az együtt eltöltött percek.
2014. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
mert csak ők tartják magukat általában annak,közben meg elvont,mások által kirekesztett fárasztó egyének.
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
88%
Talán, mert az intelligenciájukból adódóan nagyobbak, "másmilyenebbek" az igényeik, és így szűkül a kör.
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert sajna kevés intelligens (magyar) nő van. De lehet, hogy tévedek.
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
mert az intelligens emberek gyakran akadékoskodóak :D de egyébként szerintem nem nehezebb, csak azok máshogy fogják fel az egészet és másabb a téma egy találkozásnál és stb... :))
2014. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mit nevezunk intelligensnek ? nem feltetlenul az iskolai vegzetseg

volt mar szakmunkaskepzovel is valaki milliardos

2014. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Hát nem tudom, sokan itt szerintem nincsenek tisztában az intelligens szó jelentésével. Nem azt jelenti, h valaki kocka, nyárspolgár, vagy kultúrsznob. Inkább valami olyasmit foglal magában, h szellemileg igényes, éleseszű. És igen, elég ritka manapság...
2014. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kevés az intelligens szexi pasi :l
2014. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat gondolkodnak azért.
2014. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sok magyar azon a szinten van hogy lerak egy diplomát és azt hiszi még apácát is ba*szhat,(bár azt miért is ne) akkora király lett,nők különösen ezt hiszik,akkor már arany fa*sz jár nekik ezüst tálcán.


de ez azért nem így van,én nem ítélek senkit a végzettsége alapján.Ha szakmunkás a csaj akkor az,nem nézek le ilyesmiért senkit.


Én többek közt ettől lennék intelligens ember,meg mert elérem amit akarok mindig,de én nem mondok ilyet magamra,én Különleges vagyok,nem intelligens.:)


lakatos roméróék elég éles eszűek lehetnek mert 6 osztállyal össze hoztak egy Q7-est.

2014. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!