Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerű, szegény családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, szegény családból érkező lánynak van esélye intelligens, művelt fiúval találkoznia?

Figyelt kérdés

Aki nem azt nézi hogy milyen háttér van mögötte hanem hogy hogyan tudna segíteni neki és szereti ahogy van. Vagy ilyen csak a mesékben létezik?

Egyébként magamról beszélek és félre értés ne essék nem a pénzre hajtok.


2014. aug. 26. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
lehet :) Irj
2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mit jelent, hogy egyszerű családból? És milyen hátránya származik ebből?

Én is egyszerűnek mondható családban nőttem fel, sehol egy diplomás a családban, de én nem sokára egyetemet végzek, szinte biztos állásom lesz, ami nem is fizet majd rosszul, úgyhogy nem értem a problémád.

Szerintem te a pénzre hajtasz.

2014. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki egyszerű családból származik még lehet intelligens és művelt, szóval nem értem hol itt a problémád.
2014. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet. Hihetetlen, mit vitt véghez. Most luxuskörülmények közt tartja el a párja.

De a csajnak pokoli leleményesnek kell lenni, és valamivel kompenzálnia kell a hátrányait. Pl feltűnően szép, tehetséges valamiben...


(am én is szegény lány voltam, az is maradtam sajnos)

2014. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze attól hogy valaki szegény még lehet művelt. Én nem tudom hogy az vagyok-e de szeretem a festészetet például.

És nálam a szegénység azt jelentette hogy évekig nem volt télen csizmám, főtt ételt ritkán láttam és még sorolhatnám.

Nem meggazdagodni akarok csak lenne mellettem egy vagyonosabb aki mellett járhatnék egyetemre. És ha lenne gyerekem ne úgy nőjön fel mint én.

2014. aug. 26. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem a szegénység és az intelligencia szétválasztását ... :-S
2014. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ez sokmindentol fugg ijet nemlehet igy látatlanba megmondani

De persze a sok kis kanos egybol "írj"..stb ezek csak meg baxni akarnak jobb ha tollem tudod :/


18f

2014. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni,közbe is tudsz egyetemre menni
2014. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Intelligens, és művelt vagyok. Üdv egy szegény családból származó fiú.
2014. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem sikerült. :) Ha gondolod irj privátba
2014. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!