Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek az embereknek párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek az embereknek párkapcsolat, ha senkiben nem lehet megbízni, mindenki megcsal mindenkit?

Figyelt kérdés
Tényleg csak azért vannak együtt az emberek, mert egyedül nehéz fizetni a számlákat, közben mindenki másról ábrándozik?
2014. júl. 2. 07:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Ne általánosíts, nem mindenki csalja meg a párját, vagy álmodozik másról.
2014. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehogy nem! Csak azok nem tudnak róla. ;D
2014. júl. 2. 07:33
 3/17 Én megmondom a tutit válasza:
Azt kezdem érezni h,van igazság a kérdésedben!
2014. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látszik én maradi vagyok, vagy a kapcsolatom az mert mi nem csaltuk meg egymást, és nem is ábrándozunk másról.

De az pozitív hogy mindenki ezt gondolja manapság egy kapcsolatról. Na mindegy a kivétel erősíti a szabályt.

1-es voltam.

2014. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4:

Ebben a kérdésben mindig csak a magad nevében tudsz nyilatkozni :-P ...

2014. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert jobb egy csajt a pasija háta mögött dugni vagy felcsinálni:)
2014. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem felesleges a párkapcsolat ,igazából felszíneskedés lett az egész, nem csak a számlák miatt vannak együtt,hanem ,hogy ne legyen egyedül,de ugyanakkor az csak egy pótlék ,mert a vér nem hazudik.

Sokkal őszintébb egy nyitott kapcsolat vagy egy szexpartnerség ahol mindkét fél tudja miért van a másikkal,és ez mellett azt csinál amit szeretne.

Nincs gond,nincs féltékenység,nincs felelősségre vonás,nincs csonka család,nincs gyereknevelési probléma.

2014. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tényleg általánosítasz. Aláírom, hogy nem hétköznapi a kapcsolatom a párommal, mert 18 év van közöttünk.. VISZONT!

Minden egyes szabad másodpercünket együtt töltjük, már több mint 1 éve együtt élünk, mikor baj van mindig egymás mellett vagyunk, mindig, mindenben támogatjuk a másikat. Igazi önzetlen és őszinte szerelem a miénk, soha...de soha nem csalnánk meg egymást. Mindig is egy ilyen kapcsolatról álmodtam.

2014. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ők pl nem tartoznak bele a mindenkibe: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Mivel találtunk kivételt, az állításod megbukott.

2014. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2014. júl. 2. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!