Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok?

Figyelt kérdés

A páromat arra buzdítja az anyja, hogy hagyjon engem itt, és költözzön hozzá, mindig bepróbálkozik az odacsalogatással.


Nem fogja fel, hogy én nem csak egy barátnő vagyok, hanem A BARÁTNŐ. Nem tudom mi lesz mikor bejelentjük az eljegyzést, mert folyton kedves arcot mutat, de nagyon sokszor bepróbálkozik a szétválasztásunkkal.

De közben meg velem mindig rendes, küldd ajándékokat, és ezeket is csak a fiának mondja. Csakhogy ő se idióta, persze, hogy nemet mond, és aztán meg úgyis megtudom.


Mi legyen? Megjegyzem évek óta nem találkozott a párommal, gondolom ezt nekem tulajdonítja. Pedig ha nem ítélkezne előre, tudhatná, hogy csak miattam veszi fel egyáltalán a telefont neki, mert én sajnálom/sajnáltam.


2014. szept. 3. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha haragudni akarsz vkire, akkor az legyen a párod, amiért nem vet ennek véget.
2014. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő csak simán nem megy, és nem veszi fel a telefont, arra is én vettem rá, hogy ma felvegye. Emiatt robbantam most, mert még én pedáloztam a jó viszony érdekében.

De amúgy mindig mondja neki, hogy nem fog odaköltözni hozzá, nem tudom mit tehetne.

2014. szept. 3. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnő kisbetűvel vagy nagybetűvel, tökmindegy, az nem feleség.


A párodnak egyébként oka van, hogy nem beszél az anyjával, ne avatkozz bele.

2014. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért zavar, ha a párod úgy is szeret és nem hagy el? Az anyós meg lehet nem akarja elveszíteni a "kicsi fiát". Lehet megszokja.
2014. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy nem veszi fel a telefont, vagy ha felveszi, akkor csak annyit mond, hogy nem költözik oda. Ennél kicsit határozottabb fellépésre volna szükség, pl világosan megmondani anyukának, hogy ha nem száll le a témáról, akkor többet nem fog hallani a fiáról.
2014. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem megoldás, főleg, mert ha nem veszi fel, akkor engem keres, hogy mi van a fiával, biztos beteg, vagy balesete van, csak titkoljuk.


Amúgy meg van különbség a két barátnőforma között, nyilván nem a nagybetűre értem. Idén tervezzük az eljegyzést, amit követ is az esküvő, illetve pár év múlva (3-4) már a gyerekcsinálásba is belekezdünk. Nem kell lenézni a kapcsolatunkat, mert (még) nem vagyok feleség.


Amúgy általában nem zavar az anyukája, de most nagyon felhúzott. Még én tettem eddig azért, hogy egyáltalán beszéljenek, erre ezt kapom.

Amúgy párom azért nem tesz semmit, mert nem érdekli az anyja. Nem érti, hogy engem miért izgat.

2014. szept. 3. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit sok az "amúgy" bocs. :)
2014. szept. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!