Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud felvidítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki9093 kérdése:

Miért nem tud felvidítani a párom? Csiklandozással próbálkozott, +csak azt fújta, ne legyek szomorú. Ettől még szomorúbb lettem, h. nem tud felvidítani. Rám haragszik, mert még szomorú maradtam. Ne haragudjak emiatt rá?

Figyelt kérdés
Elszomorít, az h. nem tud felvid.3éve vagyunk 1ütt. Sokszor veszekszünk, apró dolgokon, sajnos én túl érzelgős vagyok, de ő nem annyira. Arra vágytam, h. mondjon v.mi jó tulajdonságomat. Szóltam neki, h. mondjon v.mi jó tul.,de nem mondott.

2014. szept. 3. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
szép neved van viki :)
2014. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!