Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kevés ez az idő, amennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kevés ez az idő, amennyit rám fordít a párom. Beszéljek vele vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy hónapja egy fiúval, szépen alakulgatnak köztünk a dolgok, de nem kapkodunk el semmit sem, mindketten hosszútávra tervezünk egymással. Az egyetlen zavaró tényező, h nekem kevés az az idő, amennyit a párom rámfordít. Szinte minden nap dolgozik (ezt meg is értem persze), mikor szabadideje van, akkor pedig vagy velem van, v kondizik a haverjaival, és kb itt ki is fújt a szabadideje... Nem szeretném neki azt mondani, h vegyen vissza a kondival, mert neki ez a "szenvedélye", és olyankor legalább a haverjaival is lehet, nem is lenne tőlem fer. De én igénylem, h többet törődjenek velem. Minden nap keres, amikor csak teheti, de akkor is hiányzik h többet legyek vele, nekem nem elég h hetente 2-3szor pár órára találkozunk. Beszéljek vele erről v törődjek bele h csak ennyi időt tölthetek vele?

20/L


2014. szept. 3. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a fejed tetejére állsz is a nap 24 órából fog állni.

A leírásod alapján megpróbálja úgy beosztani az idejét hogy jusson rád is minél több. Ennél többet szerintem emberileg nem lehet tenni. És így egy hónap után én még nem akaszkodnék a nyakára. Idővel úgyis fontosabb lesz hogy veled legyen mint hogy a haverokkal.

2014. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... Neki így engedi az ideje, van egy hobbija, amit nem akar elveszíteni és a haverjait sem! Nekem nagyon kevés lenne! Beszélj Vele erről, mert tudom milyen az, ha "elhanyagoltnak" érzed magad, főleg az első hónapokban, amikor "dúl a láv", rózsaszín köd meg nyali fali van :D Én tuti beszélnék Vele erről vagy szakítanék, mert a kondin a kapcsolatotok múlhat és inkább bevállalja ezt, mintsem hogy visszavegyen ebből és ez magától nem jut eszébe! Hiányzol Te neki egyáltalán? Ha valaki szerelmes, általában visszavesz a hobbikból és a haverokból...
2014. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jó "taktika" nem a beszéd. Viselkedj úgy, hogy elfogadod ezt, alakíts ki benne magadról egy olyan képet, hogy rajongjon érted, érd el, h minél több és több kelljen neki belőled. Meglátod, egyből rád fog figyelni.


Kivéve ha nem: egyik ismerősöm csaj 8 évig járt egy gyurmás pasival. Mindig az edzés volt neki az első és mág szarrágó is volt.

2014. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld magad lefoglalni valamivel, mert szerintem ennél többet jelenleg tényleg "nincs jogod" elvárni. Látszik, hogy próbálja így is beosztani az idejét, hogy azért a munka és a hobbi mellett rád is jusson napi szinten.
2014. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy egy hónap után még tényleg nem szabad nagyon rátelepedni a másikra. Elhiszem, hogy neked ez így nagyon kevés, de neki is el kell jutni erre a felismerésre. Esetleg tudom nektek ajánlani, hogy időnként aludjatok egymásnál, mondjuk hétvégén, és akkor máris jobb lesz. Egy hónap után sokkal többet nem tehetsz. Ha gondolod, burkoltan felhozhatod neki a témát, hogy kiderüljön, ő mennyire elégedett az együtt töltött idő mennyiségével. Ha ő is kevesli, akkor pedig keressetek együtt valami megoldást.

20/L

2014. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!