Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam a levelet? Vagy beszéljek vele? Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy férfibe... Aki az apám egyik barátja volt (gyakran teniszeznek együtt, apa az ügyvédje neki és a cégének/vállalatának is). 30 éves, tökéletes külsejű és modorú, teljesen levesz mindenkit a lábáról általában.

Jóban lettünk és mikor bármi gondom volt, segített (egyszer külföldre ment miattam, repülővel, egy másik alkalommal Bécsből vezetett vidékre, mert én akkor ott voltam rokonoknál és nagyon kiborultam valamin). Nem kihasználni akart, semmit nem erőltetett soha.

Tudom, hogy a legtöbb ember rögtön arra gondol, hogy csak hülyített, de ő nem tette. Nem is azért volt közöttünk ez a dolog, mert nem lett volna esélye a korabelieknél.


Szóval sosem mondtuk ki, de volt közöttünk valami... De pár hónapja összevesztünk egy elég komoly dolgon (neki volt igaza, csak nem ismertem be) és azóta kerül. Én azóta egy roncs vagyok kb. És írtam egy levelet, amibe leírtam mindent, hogy mit éreztem, mennyire jó volt az egész és hogy sajnálom, hogy ez lett, stb, elég hosszú lett.

Nem tudom, hogy odaadjam-e... Mikor összevesztünk, ő még sokáig keresett, de annyira dühös voltam, hogy nem érdekelt. De azóta már apával sem tartja annyira a kapcsolatot, pont nemrég beszéltek erről anyával, hogy teljesen eltűnt, alig megy valahová. Nem azt mondom, hogy ez miattam lenne, de azért furcsa...


Nem tudom, mi legyen. Még sosem volt senkim, ő volt minden téren az első és annyira tapasztalatlan vagyok és megőrjít.


17L


2014. júl. 23. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Add oda neki a levelet.Biztos ami biztos..de ne várj sokat.Lehet hogy rájött hogy te hozzá képest fiatal vagy.És gondolom nem akarja magára haragítani az apádat.Azért kerüli az egész családot,mert lehet hogy ő is érzett valami szerelmet irnátad,de mivel nagy a korkülömbség ezért inkább kerül..ne hogy valami vágyat érezzen irántad,és nehogy nagyon probléma legyen ebből.Minden esetre küld neki el a levelet
2014. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megütheti a bokáját miattad mert kiskorú vagy
2014. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, az sosem zavarta, hogy hány éves vagyok, párszor beszélgettünk erről.
2014. júl. 23. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Add oda neki a levelet aztán majd látod hogy alakul.
2014. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, h kibe miért szeretünk bele...szóval simán beléd szerethetett.


Viszont nagyon szeszélyesnek tűnsz. és ő valljuk be egy érett férfi, neki nem feltétlenül van szüksége "hisztikre", meg "durcira". Szóval védd meg az igazad, de ha tudod, h neki van igaza, akkor ismerd el. Ebből érzi, h nem csak szereted, hanem tiszteled is.


Két dolgot szerintem fontos lehet, ha szerelmes vagy belé: Mindenképp ismerd e, h tévedtél, és ha mindenképpen levelet írsz, rövidítsd le. A litánia nem célravezető.


(Bár egy bocsánatkéréssel indított beszélgetés lehet, h célravezetőbb, mivel akkor szemből szemben látja a reakcióidat.)

2014. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, néha kicsit hisztis vagyok. De ezt is tudta kezelni, vagyis eddig mindenki kiborult körülöttem, ha bekattantam, de ő nem, egyszerűen csak várta, amíg vége nem lett. Pl. még azt is elviselte, amikor belehajítottam az iPhoneját a medencéjébe és csak annyit kérdezett, hogy esetleg mást nem akarok-e belehajítani, mert van pár felesleges cucca. Vagy volt olyan, hogy értem jönnie valahová (eddig a 'rekordom' az volt, mikor Angliáig repült miattam, de volt, hogy 5 órát vezetett miattam az éjszaka közepén) és láttam az arcán, hogy legszívesebben azt mondaná, hogy "én megmondtam", de sosem tette.

Csak az utolsó veszekedésünk, vagyis hisztink kicsit durva volt, mert azok akadt ki, hogy majdnem meghaltam egy butaság miatt és hogy ő nem tud mindig mellettem lenni, hogy elintézzen mindent és kihúzzon a bajból, meg hogy mégis mi lett volna, ha... És én tudtam, hogy igaza van, megértettem, de akkor nem ezt akartam hallgatni.

És azóta nem beszéltünk, egy szót sem.

2014. júl. 23. 23:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Megoldottuk, szerencsere. :)
2014. júl. 24. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
attól h nem zavarja-nyilván egy 30 éves nem bánná h lehegesztene egy 17 évest főleg olyat akinek esze semmi- de attól még bűncselekmény
2014. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "esze semmi"?

Ki vagy te, hogy eldöntsd ÉN milyen vagyok?


Amúgy jogászkám, ez egyáltalán nem bűncselekmény, akkor lenne az, ha 12 lennék.

2014. júl. 24. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon el vagy tévedve. 18 alatti kiskorú.
2014. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!