Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten meg lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten meg lehet ismerkedni normális férfiakkal, akik nem csak a szexre hajtanak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Meg csak szerencse kell hozzá :D
2014. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Evergrey ***** válasza:
Persze, meg lehet. Csak sok türelmet, és némi szerencsét is igényel, mert a csak szexre hajtókból jóval több van.
2014. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Igen, én egy közösségi oldalon ismertem meg jelenlegi páromat, másfél éve vagyunk együtt boldogan, igaz 200 km van közöttünk, de nagyon szeretjük egymást és hűségesek vagyunk egymáshoz. :)


24 L

2014. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De mégis akkor milyen oldalon ismerkedjek?
2014. szept. 4. 11:16
 5/21 anonim válasza:
Miért ne lehetne? Az inteneten is ugyanazok az emberek vannak akikkel kint az utcán találkozol
2014. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

De miért akarsz férfiakkal megismerkedni - gondolom nő vagy -, ha a szexet ignorálod?

Egyébként #5-nek teljesen igaza van ... Annyi kiegészítéssel, hogy az utcán található emberek is ugyanúgy akarnak szexet :-P

2014. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mindent lehet a világon...nem a megvalósíthatóság a kérdéses, hanem inkább az esélyeket reprezentáló százalékot kifejező számok
2014. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van hogy egyáltalán nem akarok szexet, de én olyan férfit keresek akinek egy kapcsolatban nem csak a szex a fontos. Nem tudod értelmezni sem amit írok.
2014. szept. 4. 11:21
 9/21 anonim ***** válasza:

Ajj de hülyék vagytok.. a kérdező arra érti, hogy persze lehet szex, ha már kialakult a párkapcsolat, de csak szexet nem szeretne...

24/L

2014. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Persze, én is komoly kapcsolatot szeretnék.

Tehát nem csak szex, hanem annál jóval több.

22f


Egyébként hány éves vagy kérdező?

2014. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!