Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, de mostanában mindig bunkó, és flegma velem, én nagyon szeretem őt, de folyton azzal jön hogy nekem van másom, meg minden nővel kikezdek, meg azon is képes felkapni a vizet ha ránézek egy nőre, csak úgy véletlen. Múltkor pedig elakart hagyni azért mert 2 rokonom nem szeretné hogy mi együtt legyünk. Mi lehet a probléma? én mindig kedves vagyok hozzá, sok mindent megteszek neki. és soha nem csaltam meg, és nem is bírnám.
2014. szept. 4. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
talán azt akarja kiprovokálni hogy te szakíts vele.
2014. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
teher vagy neki de nincs szive szakítani veled! sajnálom hogy ezt kell mondanom de nem szeret ő téged.ez hülyeség hogy azért hagy el mert nem akarja valaki hogy együt legyetek na meg ha igazán szeretne akkor ragaszkodnia kell hozzád meg hát hogy bunkó veled ez azt jelenti hogy meg akarja utáltatni magát azért hogy dobd
2014. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ahogy a többi is mondta, hogy így akarja elérni, hogy inkább Te szakíts vagy Ő volt az aki megcsalt és lelkiismerete enyhítése végett teszi ezt, hogy ne érezze annyira bűnösnek magát...
2014. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeret téged, csak nagyon nyeregben érzi magát. Valahogy azt kellene elérned, hogy érezze, elveszíthet. Mondjuk az is lehet, hogy ilyen típus /sárkány:D/ akkor pedig nem tudsz rajta változtatni.
2014. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adtál-e erre okot? Nem történt-e valami mostanában?

Beszéljetek róla. Lehet, hogy más az elképzelésetek "mit lehet, mit nem" (más lányokat nézni stb - ha még csak ennyi van szerintem nem baj). A rokonaid miatt nyugtasd meg. Lehet, hogy most több törődést szeretne.

2014. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!