Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm furcsán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furcsán viselkedik pár napja, nem keres annyit, hűvösebb velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden leírni mi lenne a problémám...

2 és fél hónapja vagyunk együtt, halálosan szerelmes vagyok belé, eddig úgy éreztem, ő is az, ezt mondta is. Amióta megismertük egymást és összejöttünk, minden nap szinte egész nap beszélgettünk facebookon, amikor nem voltunk együtt. Ha dolgozott, akkor is írt, ahogy ideje engedte, amikor végzett egyből írt, stb..

Hétfőn volt a születésnapom, amire sütött nekem egy tortát, csinált nekem vacsorát, vett egy üveg pezsgőt, minden rendben volt. Aznap együtt aludtunk, másnap egész nap együtt voltunk, ismét együtt aludtunk, majd szerda reggel elmentem dolgozni. Írtam neki délelőtt, de akkor már alig válaszolt, és semmi kedvesség nem volt benne. Aztán este írt, de akkor is sokkal hűvösebb volt, mint szokott. Rákérdeztem mi a baja, amire azt mondta, hogy nincsen semmi, egyszerűen csak ő nem ilyen, hogy egész nap beszéljünk, szüksége van néha egy kis egyedüllétre. Csütörtökön szintén nem vitte túlzásba, majd délután találkoztunk, mert mentünk a rokonaihoz vendégségbe. Lehet bebeszélem magamnak, de már ott sem annyira éreztem azt, hogy annyira keresné a közelségemet, amihez lehet hozzá tartozik az is, hogy ez miatt természetesen én is távolságtartóbb voltam. Utána nála aludtam, este ismét rákérdeztem mi a baja, azt mondta nincsen semmi, csak bebeszélem magamnak, és én is olyan voltam vele aznap. Kérdeztem, hogy esetleg valaki más van-e, amire azt mondta, hogy nincsen rajtam kívül senki más. Tegnap írtam neki reggel, mert dolgoztam és kaptam egy emailt, amit nem tudtam megnyitni, hogy nézze meg legyen szíves. Erre egy egy soros választ kaptam...rá pár órára írt, leírta, hogy mit csinált a nap addigi részében, most a barátnőjével van, és, hogy nekem milyen a munka? Válaszoltam, de semmi válasz...délután ment dolgozni, estig, utána egyből írt, amikor végzett és akkor válaszolt a délutáni üzenetemre, de ismét elég kimért volt. Este beszéltünk telefonon, megint rákérdeztem miért ilyen, mi a baja és, hogy inkább mondja meg, ha van valami baj, mert nem ezt érdemlem. Megint azt mondta, hogy nincsen semmi, csak bebeszélem magamnak, és eddig is mondta, hogy ő nem szeret egész nap írkálni...ma délután van, dolgozik, többször is fent volt facebookon, de nem írt..még az ebédszünetében sem, pedig akkor mindig szokott...most természetesen én sem. Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek, mert érzem, hogy valami nincs rendben. Az egy dolog, hogy szüksége van néha az egyedüllétre, de az eddigi 2 és fél hónapban akkor ez miért nem volt így, és miért kereste állandóan a társaságom? Hozzá tartozik az is, hogy mindig becézget, kicsimnek, édesemnek, szerelmemnek hív, pár napja ez sincs, mint ahogy más azt sem mondja, hogy szeret...arra gondoltam ma elmegyek a munkahelye elé, amikor végez (egyébként csak jövő hét kedden tudnánk találkozni), hazaviszem, és, ha úgy látom továbbra is ilyen furcsa, akkor tényleg kicsit határozottabban rákérdezek mondja el mi baja, mert nekem ez így nem jó. Nagyon nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...szerintetek jó ötlet, vagy az ellenkezőjét érem el vele? Ja, én 29 éves férfi vagyok, ő pedig 21 éves lány. Előttem volt már pár kapcsolata, két hosszabb is, mindkettő 2 évig tartott, az utolsó másfél éve ért véget.



2014. aug. 9. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet rájött, hogy mégsem szeret, csak fél bevallani. Szerintem is kérdezz rá határozottabban.
2014. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok sajnos..:(

Ráadásul a helyzetet/helyzetét tovább bonyolítja, hogy épp hétfőn fizettem be egy 3 napos nyaralást augusztus végére...akkor még nagyon várta...

2014. aug. 9. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm ha nagyon ketsegbeesel az nem segitseg
2014. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem így kérdezd:Valami baj van? Mi a baj?
2015. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!