Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm furcsán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furcsán viselkedik velem? (segít setek megérteni) A kapcsolatomnak vége lett egy csettintésre, voltak jelek de ezt nem gondoltam volna?

Figyelt kérdés
Nagyon Fiatalon megismertük egymást,gyakorlatilag rengeteg mindent megtettünk egymásért,(együtt nőttünk fel)én segítettem a családi dolgaiban ami nagyon zűrős volt,ő segített átvészelni mindent ami ért az életben,jó és erős páros voltunk,aki tűzön vízen átment és nem volt előttünk akadály!Azonban hibáztam egy nagyot ,féltékeny volt és én meg hülye ,szakítottam vele és rá rövid időn belül volt valakim, úgy érzem őt kicsit szarban hagytam akkor mert sajnos a családi dolgai is összejöttek!Kidobtam a másik lányt és visszamentem hozzá.5 éve jártunk és ez utána történt meg,úgy érzem mind a ketten hibásak voltunk!Jelenleg 13 éve voltunk együtt és két éve kijöttünk külföldre dolgozni!Mióta kint vagyunk megromlott minden és úgy jönnek az események ,hogy lépni sincs időm!Kezdődött azzal ,hogy anyagi okok miatt többet vállaltunk és mivel mindenki tudja milyen a kinti környezet ,sajnos a munkahelyi negatívumok a sok rosszakaró ember állandóan befolyásolta az életünket!Ha veszekedés volt bent én hazamentem elmondtam és ő is ideges lett, és fordítva sok rossz dolog ért ilyen szempontból minket!Sok párt láttunk szétmenni!Kb fél éve éreztem először igazán ,hogy baj van mikor nem fogta meg a kezem ,nem adott úgy puszit kicsit mintha elhidegült volna tőlem, ez rosszul esett ,kerestem a miértre a választ, próbáltam megbeszélni vele,és azt mondta negatív vagyok nagyon!változtattam a dolgokon és úgy tűnt jobb lesz!De nem lett az, észre vettem kerüli a szexet vagy a hasa fáj vagy feje vagy csak fáradt ,mindig volt valami kifogás,pedig a szex sosem volt rossz ,Én régóta edzek ,a barátnőm meg egy modell volt ,tehát nem vagyunk csúnya emberek, és ezzel nem akarok senkit megsérteni!A barátnőm egy gyönyörű ambiciózus nő ,aki imádja a munkáját és mindegy volt milyen ágon indult el mindig maximumot hozta ki az adott munkából!Büszke voltam rá nagyon!Most jön a csavar a dologban!Az angliai cégnél ahol voltam és egy átlagos pozicíóban dolgoztam 3 műszakban ,ahogy bnőm is eleinte ,de ő feljebb lépett kapott egy kis pici részleget ,ami egy másik szakterület ,ezt a részt ahogy el is várták tőle felvirágoztatta megduplázta a termelést!Észrevettem ,hogy ez tetszik a főnőkének aki nekem is főnőköm!A srác (főnők),30 éves ,barna hajú, sportos jóképű és normális ja és milliomos ,de van családja és szép felesége!Ez a srác felajánlott neki egy állást ,egy új céget alapított és a bnőmet kérte meg ,hogy vezesse!Ez a cég innen tőlem 460km re van !Igazság szerint meg sem kérdezte a véleményem ,csak annyit mondott ne kérjem meg válasszon a munkája és köztem!Elengedtem mert bíztam benne ,pedig ilyenkor vagy mobil vagy skype a kapcsolattartás egyetlen formája, jó persze minden héten jött hozzám mert úgy intézte ,hogy legyen szállítás ami el is hozza vissza is viszi!Így neki nem kerül ez pénzbe és engem is láthat vagy találkozhat!Ez így is ment egy darabig ,amíg arra lettem figyelmes zavarja ha hívom ,idegesítem ,és kikerül mindent ami velem kapcsolatos sex,beszélgetések stb.Féltékeny típus vagyok ,de mióta visszamentem hozzá ,egyáltalán nem tettem semmi rosszat!Elkezdtem gyanakodni mindenre ,mert nem értettem mi történik ,mindig meggyőzött mikor tudtunk beszélgetni ,csak kombinálok stb semmi baj nincsen!Egyszer jött hozzám hétvégén és csörgött a mobilja ,egy angol nő hívta fel és kérdezte gyanakvóan ki ő,mi a neve.Nem is kapcsoltam hirtelen ,azt mondja már vagy egy hónapja néha felhívja és kérdezősködik.Arra gondoltam egy ből ez nem lehet véletlen és sejtettem egy nő miért csinál ilyet,de nem voltam benne biztos ,a barátnőm azt gondolta a főnöke felesége lehetett,és viccelődött mit hisz a szeretője vagyk?!Észrevettem nem is foglalkozik velem mert reggeltől estig a telefonján chetel a főnökével ,persze állítja munka ,de nem igazán hiszem el ,mert feltettem a kérdést miért nem hív fel ,miért sms?Azt mondta szeret sms t írni,persze nem hittem el!Úgy képzeljétek el egy óra alatt vagy 40 szer pittyeg a telefon és mikor meg akarom nézni ki ír vagy mit ír elhúzza ,kilép titkolózik meg ilyenek!Megváltoztatta a facebook jelszavát ,a telefonján pin kód véd mindent meg profi bill zár, ja és mindenhová viszi a telefont magával ,ez már nagyon gyanússá vált nekem!Sosem hagyja a közelemben!Féltékeny lettem és mondtam is neki nem tetszett neki visszament dolgozni ,kicsit összevesztünk!Sokat hívtam tudni akartam mi történik ,mert a főnöke vitte vissza dolgozni ,volt olyan, hogy két napig egy panzióban aludtak (egyébként panzióban vagy valami hotelben lakott a bnőm)Egyre többet ment a főnöke akinek családja van és egyre többször találkoztak!Olyan is volt hogy este elmentek vacsorázni 23 óra fele,de gondoltam ez még nem ok arra ,hogy féltékeny legyek!Este hívtam kiderült ott van nála a főnöke és már éjszaka 11 óra volt és a szobájában voltak mind a ketten!Jött a gyomorideg ,visszajött ekkor már nem tudtam mi tévő legyek ,a főnököm itt is vitte mindenhova ,munka után találkoztak meg iylenek, na mindegy gondoltam este elment otthonról mondta bemegy a céghez a főnőkével,bementem utána és se ő se a főnők nem volt ott ,pedig a főnőköm kocsiját megismerem ,felhívtam ,azt mondta 50km re cége s dolgot intéz 30p erc múlva ott van ,megint hívtam azt mondta 30 perc ez este 20 tól 22 ig tartott utána nem jött be hazament ,és kiderült a 6 dik hívás után mikor már tiszta ideg voltam ,hogy vacsorázni voltak ,de miért nem mondta ezt nekem akkor miért titkolózott és miért nem stimmeltek a helyszínek?Na mindegy másnap hazaérek ,azzal fogad nincs több esély vége mindennek ,elege van belőlem ,hagyjam békén meg ilyenek!Ki voltam fogytam ,minden kollegám segíteni akart mert látták nagy a baj és a bnőmön semmi nem látszodott,de semmi még jó kedvű is volt!Mindent megpróbáltam még meg is aláztam magam,de rezzenéstelen arcal rávágta ,hogy vége 13 év után csak így ennyi!Észrevettem ha megy a főnökéhez kicsípi magát sexis fehérnemű meg ilyenek,nálam már ezt nem csinálta !Konzervatív volt ,most egyáltalán nem az!Már nem vagyunk együtt,de elmentem hozzá gondoltam tszek egy próbát,azt mondta nem vonzódik már hozzám, de éreztem felizgatom ,de nem hagyja ,hogy rámásszak hanem azonnal eltaszít magától ,mintha másnak tartogatná magát ,de közben meg incselkedik velem ,mintha a mézes madzagot húzogatná ,de persze a sexig képtelenség eljutni ,mert ha csak olyan helyre nyúlok elugrik, ez egy borzasztó érzés!A kérdésem Az lehet a baj ,hogy fiatalon ismertük meg egymást és most élni akar?Vagy sztetek összejött a főnökével?Vagy már tényleg nem érez irántam semmit és sajnálatból van velem azért ,a sok mindenért amit érte tettem?Légyszíves segítsetek ,és írjatok véleményt!Mire számítsak ,hogy kiéli magát és vissza jön vagy mire?Jelen pillanatban aggódom ,mert sokat bulizik és félek attól kíhívóan öltözködik,ami mellettem nem rá valt,remélem nem azért mert tetszeni akar vagy pasizni ,mert az nagyon rossz lenne!Állítása szt nincs ilyen terve!Az a baj nem időt kért hanem lezárt mindent,pedig az eget lehoztam volna neki és megváltoztam volna ,de azt mondta tudja ezt és akkor sem mert már nem vonzódik ,de ha zez így is van ,miért izgatom fel és miért veszem észre ,hogy még érdeklem,vagy ez már nem szerelem?

#Barátnő!Megcsalás!Párkapcsolat!
2014. júl. 17. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
mit reagálod túl? ez csak egy kapcsolat volt, mindenki tudja, h a korán elkezdett járásoknak öldöklés a vége. vége, kihűlt a dolog, fogadd el.
2014. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom de ,13 évnek úgy érzetem jelenteni kellett volna valamit!
2014. júl. 17. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit? Én 13 év után váltam el, mert ami volt már nem működött és találkoztam vkivel, akivel meg igen. Nem fog senki érdemérmet kapni azért amit egy kapcsolatba beletett és ne akarjál magadnak olyan kapcsolatot amiben a másik csak szánalomból marad.
2014. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értelek, nem is akartam ilyet, és nem felhánytorgatásból írtam ,csak a kérdéseimre keresem a választ ,sikerüljön lezárnom végleg a dolgot!
2014. júl. 17. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Fönököd szeretője lett eléggé egyértelmü.Gondolom veled meg azért enyeleg mert bejön neki hogy ö van a központban.Ez a hajó elment már.Uj munkahelyre és új barátnőre lenne szükséged.
2014. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 17. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy vége szakad, de nálatok ez a helyzet..

Akkor kellett volna abbahagyni, mikor te először más nővel voltál - az mindkettőtöknek egyértelmű jel arra, hogy nem jó a kapcsolat, mert ok nélkül nincs megcsalás.

2014. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mire számítsak ,hogy kiéli magát és vissza jön ?Ha visszajön és újra velem lesz ,ugyanez megismétlődhet?Gondolom sosem lesz már a régi ne is reménykedjek
2014. júl. 18. 05:55
 9/10 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok


Mondom, szerintem nem kellett volna rátenni a te másik nőd óta a plusz éveket sem. Én 4 éve vagyok kapcsolatban, és ha valamelyikőnk félrelépne, arra nem lehetne egy életet alapozni, így tovább állnék. Arról nem is beszélve, hogy ennek oka van.

Kíméld meg magatokat az idegességtől, és adj esélyt magadnak egy új, felnőtt szerelemre.

2014. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az elején te is szarban hagytad saját bevallásod szerint is, bár nem csaltad meg. A leírásodból viszont egyértelműen kiderül, hogy a főnök ****ja lett, már bocs a kifejezésért. Ez egyébként tipikus, a legtöbb nő majom módjára csak akkor engedi el az ágat, ha már stabilan megkapaszkodott a következőben. Ez történt valószínű nálad is, csak akkor küldött el egyértelműen, mikor amazzal már volt minden. Sajnos ez ilyen. Így viselkedik a nők jelentős része. Sajnos ennek már vége, szerintem ne pazaroldd erre magadat, amúgy sem lenne már ugyanaz ezek miatt a sérelmek miatt. Az is ismerős hogy előtted kelleti magát még a továbbiakban is, megmutatja hopgy milyen dögös is, hogy lásd mennyire kell másnak is, tehát valami olyasmi mint amit fentebb írtak, hogy most egyszercsak élvezi, hogy a középpontban van, kirívóan öltözik stb. Ebben az si közre játszhat, hogy sokáig csak te votál neki, nem mutogatta a nőiességét, lehet sokminden kimaradt neki is, mivel fiatalon jöttetek össze. Ez van, lesz ez még jobb is, van még egy rakás nő rajta kívül, és mindig is lesz!
2014. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!