Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencse :D kérdése:

Mi véleményetek arról, hogy néhány gyereknek 12 évesen van már pasija/barátnője? Túl fiatalok? Vagy már megtehetik?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
jól teszik
2014. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem érdekel. Szomorú, de nekem nincs bajom belőle, így nem is foglalkozok vele.
2014. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem érdekel.

Nem vagyok senkijük, hogy megmondjam, mit tehetnek meg és mit nem. Hiába mondanám el, hogy mi a véleményem, semmit nem számítana nekik.

Nem vagyok olyan ember, hogy az egész világot meg tudjam változtatni.

2014. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amig nem szexelnek addig nincsen nagy baj. És akkor sem igazán tragédia, csak nem tanácsos.

A kiskamasz ebben az időszakban kóstol bele a párkapcsolatba, és első csók, viták, járunk/nem járunk, most miért írta amit a facebook-on stb... egyszerre tanulják a párkapcsolatot megfigyeléses, és érzelmi szintű tapasztaláson is, és a másik nem gondolkodásának viselkedésének megfigyelés,e megtanulása.

Ezt összefoglalóan úgy emlegetik, hogy pszihoszexuális fejlődés. (ez most annyiból pontatlan, hogy az már a bölcsis korban bőven megindul) Szóval csinálják. Az, hogy ez átcsap e szexualitásba az viszont már vastagon a szülő felelőssége. Ilyenkor már tanítani kell a tényleges szexualitásra, tehát felvilágosítani rendesen, nem úgy ahogy a legtöbben, hogy nesze itt egy könyv olvasd el. És akkor nincsen baj :)

2014. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!