Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat hosszát mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat hosszát mennyire folyásólja be a szexualitás, szenvedély, ösztönök, vágy?

Figyelt kérdés

Szerintem ha erős a szenvedély, love, vágy stb, akkor sokszor nem ismerik meg az emberek egymást és mikor elmúlik a vágy vagy csökken, akkor keresünk mást vagy észrevesszük milyen ember is valójában. Illetve a megcsalások is főként szerintem a vágynak, ösztönöknek, szenvedélynek tudható be.

Azaz egy olyan pár, ahol már az elején is az elvagyunk kategória, azok szerintem racionálisabbak és hosszabb lesz a kapcsolatuk.


2014. szept. 4. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a [szexualitás, szenvedély, ösztönök, vágy] megegyeznek a kezdetekben. Tudjátok, hogy hasonló a vérmérsékletetek hasonló dolgok hoznak lázba. Akkor nem fog elmúlni a szenvedély és nem fog senki másfelé kacsintgatni, mert tudja, hogy itt mindent megkap.


Nem hinném, h az elvagyunk kategóriából lennének a hosszan tartó és BOLDOG párkapcsolatok.

2014. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden ember más, mások az elvárásai egy kapcsolatban. Nyilván aki rózsaszín felhőben úszik, utána nagyot koppanhat, mert nem látja a másik valódi énjét.

Ha a vágyak és szenvedély miatt hullik szét egy kapcsolat, akkor ott nem is volt szerelem.

A szexualitás csak egy része a párkapcsolatnak, kell lenni elfogadásnak, megértésnek is. Akinek a szex a legfontosabb, az nem érett egy párkapcsolatra.

Abban igazad van, ahol reálisan látja egymást két ember már az elején, az tovább tarthat, mert nem éri őket csalódás.

Olyan szó hogy "folyásolja be" nincs. Befolyásolja. Nem választható szét.

2014. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!