Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Feszült a helyzett közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszült a helyzett közöttünk és úgy érzem bármelyik nap szakíthat velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan 3éve együtt leszünk de rengeteg vitánk volt ami miatt kisebb időkre szétmentünk majd újra össze.A legutóbbi nagyon kiverte a biztosítékot de azóta tisztázódott a helyzetünk de ő egyszerűen elhidegedett vagy én nemtudom mert a szüleim is észre vették rajta hogy olyan furcsa lett és én is sajnos hogy teljesen más lett.Én hiába teperek neki folyton,kedvébe próbálok járni megteszek bármit ha tudom ettől jobban fogja magát érezni de szinte semmi reakció mintha elvárná,és többet között nem viszonyoz semmit szinte! tudom férfinak kell dominálni de vannak olyan apróságok a férfiaknál is amitől jól érzik magukat ha a kedvükre tesznek(nem gondolok szexuális dolgokra).De a legfontosabb hogy az utóbbi időben egy megfoghatatlan feszültséget vettem észre magamban miatta hogy várja az alkalmat hogy ellökjön magától.Mi a véleményetek? válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! 18/F

2014. aug. 19. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Más nő nincs a láthatáron? Marok Marcsa is jobb mint Pszicho K-va.
2014. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nincsen és soha nem is volt más nő mint probléma tárgya.:\
2014. aug. 19. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele? Kérdezd meg, hogy mi bántja, miért érezheted ezt, és hogy ő mit érez most, és mit érzett a nagy konfliktus előtt. Netán adj neki kis gondolkodási időt, hogy ha nagyon mélyen belegondol, hosszútávon (ismétlem, hosszútávon) neki nélküled jobb lenne, vagy rosszabb? Ezt persze te is letisztázhatod magadban. Ha egyetértetek abban, hogy külön kell válni, hát legyen. Ha viszont húz egymáshoz a szívetek, és nem érzel bizonytalanságot, meg van a kellő bizalom, akkor maradjatok együtt, és próbáljátok megoldani.
2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!