Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korai?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 7 hónapja járunk (mindketten 14-ek vagyunk) és nagyon szeretnénk már együtt aludni ez minden vágyunk és az ő szülei részéről ez nem is lenne gond, mert az ő szülei jóval szabadabb életet hagynak neki, engedékenyebbek, elengedik hajnalig bulizni stb. mint az én szüleim. Azt szeretném megkérdezni tőletek (és most nem az 50+-os konzervatív embereket kérdezek hanem fiatalokat vagy velem egykorúakat 13-25 ig)? szerintetek?

2014. júl. 21. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok szexelni, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond.
2014. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Megértem a szüleidet valószínű ha nekem lesz gyerekem én sem fogom engedélyezni hogy 14 évesen együtt aludjon a barátjával főleg ha lányom lesz... 20/L
2014. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A szex még korai....ez van.
2014. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen.:/ Mármint.. a korotok olyan fiatal.. Ilyenkor szülők lelki szemeivel látják,hogy szexelni fogtok.( egyébként érdekes,ha nagyon akarja az ember napközben is megtudja oldani...:D) Én nem tudom mit reagálnék,ha a 14 éves jövőbeli gyerekem bejelentené,hogy a pasijával/csajával akar aludni. Túl gyerek nekem még.
2014. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert a szexel mi baj van? már régóta csináljuk de nem emiatt akarunk együtt aludni
2014. júl. 21. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem lehet hogy kicsit még várnotok kéne mert elég fiatalok vagytok még de ha tényleg annyira akarjátok akkor kérdezd meg a szüleidet (elötte kicsit nyalizz nekik hátha kicsit meglágyul a szívük)16/l
2014. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az,h kb gyerekek vagytok.:D Tojáshéj a seggeteken, és ezt most minden rossz indulat nélkül mondom.

De remélem legalább ésszel csináljátok.

2014. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még azt mondja régóta csinálják xD 14 évesek vagytok, 7 hónapja jártok, ergo kb 13 évesen jöttetek össze, nem is mondanám ezt még olyan komoly kapcsolatnak aztán már b.asztok orrba-szájba. Agyilag meg még valszeg gumibugyiban totyogtok.
2014. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi lenne ha..........

Nem aludnátok éjszaka, majd nappal átmennél hozzájuk, és nappal aludnátok együtt?

Nem mind 1?

Úgy is "alszotok".

2014. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé korai.
2014. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!