Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam elhanyagoltak, és ok nélkül provokáltnak?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa mostanában a barátom, és nem tudom, hogy mitől. Ritkán találkozunk, mert messze dolgozik, de amikor itthon van akkor sem érzem azt, hogy annyira hiányoztam volna neki, vagy annyira érdekelné, hogy vagyok. Első látásra persze megölel, meg csók, minden ami kell egy találkozáshoz, aztán jönnek azok a nem megszokott dolgok, mint pl, hogy másnap reggel felkel az ágyból, kimegy a szobából, és vagy nekiáll magának programot szervezni (pl autószerelés és sörözés egy haverral), vagy egyszerűen leül gépezni, és elég hangosan zenét hallgatni. És ha észre veszi, hogy felébredtem, akkor ugyan ezt csinálja csak bent a szobában, vagy egész egyszerűen nem foglalkozik vele. Az sem megszokott, hogy fogja magát, és leül egyedül reggelizni, amikor tudja, hogy már felébredtem én is. Eddig mindig együtt ettünk reggelit, ebédet, vacsorát.. És anno volt, hogy még ágyba reggelit is vittem neki, és úgy ettünk aztán ketten..


Mivel ritkán találkozunk, facebook-on szoktunk beszélgetni, vagy üzeneteket hagyni egymásnak, de újabban nem is foglalkozik azzal sem, amit írtam neki (üzenetet hagytam mert sokszor nincs fent). Nem válaszol rá, egyszerűen csak a saját mondandóját leírja utána, és megsértődik, ha látja hogy láttam, de nem írtam rá semmit.

Persze azzal semmi gond nincsen, ha ő nem ír nekem napokig semmit, de volt, hogy egyik este látta, hogy nem írtam neki semmit, és közölte, hogy ez neki nagyon rosszul esett...

Persze a h_lyeségre, és a provokálásra van ideje és esze is, mert egy mérgesebb hangvételű posztomhoz (oda is volt írva, hogy az iskola miatt voltam mérges) hozzászólásként oda írta, hogy "mondhattad volna személyesen is hogy kapjam be"... Amikor rákérdeztem, hogy ezt most miért kellet, akkor közölte, hogy hát ő nem tudja...


Miért kell ezt? Mi változott? Miért nem érzem már magam elég fontosnak neki? 3 éve vagyunk együtt..


2014. szept. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ezt először vele kéne megbeszélned. Lehet egy kicsit belefásult már a kapcsolatba.
2014. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat már kihűlt.
2014. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. két hete szinte ugyan ezt mondta el a barátnőm... náluk is ez a helyzet
2014. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, és tudtok rajta javítani?

Én próbáltam már elővezetni ezt a problémát, de akkor már jött a támadás, hogy én sokkal kevésbé foglalkozok vele, meg mindig hisztizek.. Ami szerintem nem igaz..

Nem törődik vele, hogy nekem mi esik rosszul és mi nem. Amikor elmondtam, neki, hogy rosszul esik, hogy pl mások sokkal többet beszélgetnek velem sokkal jobb hallgatóságok, mint ő, arra is csak annyt mondott, hogy "azért, mert ők még nem unták meg ezt a rengeteg h_lyeséget'....

2014. szept. 4. 19:20
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
először is én vennék egy nagy levegőt és leülnék ezt vele megbeszélni. Ha probléma van, és fontos mkettőtöknek h megoldjátok; közösen lehet rajta melózni. Viszont, ha nem; lépni kell. A hosszú kapcsolatokban az ördög pont az ilyen apróságokban lakozik nem a nagy gesztusokban.
2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!