Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is vannak olyan "baráta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak olyan "barátaitok", akik totál elhanyagoltak titeket, amikor lett valakijük? Holott előtte összejártatok, beszélgettetek, buliztatok, stb? Ez engem elszomorít, mert én se hanyagoltam őket, amikor lett pasim.

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az én esetemben sajnos én hanyagolom el őket

de valahogy már semmi sem a régi, nincs meg az a szoros barátság ami 1 éve volt, mielőtt összejöttem a barátommal

2014. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az úgy más, ha amúgy se a régi már... de ha ennyire hanyagolnak, aztán egy idő után már nem lesz miről beszélgetnünk sem.
2014. júl. 12. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az egyik igen
2014. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

van, 3 hónapig tartott a kapcsolata, addig szinte nem is beszéltünk, sose ért rá

telefonon se lehetett, chaten is mindig a barátjával beszélt, találkozni meg aztán végképp nem

de mikor a barátja szakított vele, persze rögtön első dolga volt hogy hozzám jöjjön

de legalább bocsánatot kért, mert ő is rájött hogy mindenkit hanyagolt, én meg persze megbocsátottam neki, sokakkal előfordul az ilyen

2014. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátaim egyik fele kiment külföldre, a másik meg ezt csinálja...:( Magányos vagyok... köv.nyáron én is el akarok menni, hátha találok másokat... azért az nem normális, hogy írok neki, hogy szabadnapom van, erre az a válasz, hogy na, az jó... holott mindig nekem nyavalygott, amikor nem volt nője :S
2014. júl. 12. 12:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen. Nem tűnt fel neki. Én akkor kellettem, ha a pasija lemondta az aznapi találkát. Szakítás után meg megvolt sértve, ha egy nap éppen dolgom volt, és nem tudtam felmenni vigasztalni. Hónapokig jártam fel hozzá, "etettem", nyugtattam, ott aludtam. Végül vége lett, mert már minden róla szólt, és csak lelki szemetesládának éreztem magam.

Érdekes módon a többi barátnőmmel nem volt ilyen probléma. És nagyon remélem, hogy én sem leszek ilyen.

2014. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem a lányokkal eleve nem megy a barátkozás... nem tudom elviselni a kényeskedést, meg a nyavalygást. Meg hogy arról beszélnek, hogy ki hány kg, kin mennyi a smink...
2014. júl. 12. 12:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg amikor a múltkor terveztünk egy talit(ami végül elmaradt), a többiekkel együtt, akkor mondta, hogy de az ő barátnője ma nincs itt... mert h másik városban lakik. Erre meg kérdeztem tőle, hogy ÉS? Nélküle nem vagy képes jönni/élni/létezni???
2014. júl. 12. 12:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, én lány vagyok, azért lányokkal barátkozok :D

Amúgy meg ezek szerint nagyon rossz körökben mozogsz. Az én környezetemben egyáltalán nincsenek ilyen lányok és fiúk. Talán nem ártana egy kis környezetváltás, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. Hobbi, sport, munka, utazás, tanfolyam?

2014. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hobbi, sport, munka, tanfolyam, minden egyidőben :D

Most attól, h lány vagy még nem szükséges lányokkal barátkozni. Én pasikkal nőttem fel, nem is volt lány a szomszédságban. De mindegy is, mert nem birom a szeszélyeiket. Igazából már nem mozgok semmilyen körben. Az egyetemről is mindenkinek megvolt már a saját kis baráti köre, és onnan se ki, se be... nosztalgikus alkat vagyok amúgy, a legjobb haverom pl totál jófej volt, csak most külföldön van :( És nagyon hiányzik...

2014. júl. 12. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!