Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hibát követtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hibát követtem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Fél évig együtt jártam egy fiúval,aki 20 éves,szakítottunk,de nagyon jó barátok maradtunk.Vele veszítettem el a szüzességemet is. Miután szakítottunk összejött az egyik lány barátjával,eleinte kicsit fájt,de hamar túltettem magamat rajta. Viszont 1 hete szakítottak,és mondta,hogy valami nagyon fontosat kell megbeszélnünk.Átmentem hozzá,elmondta,hogy ez az egész szakítás Őt most nagyon megviseli,vigasztaltam aztán kb. 3-4 órán át beszélgettünk mindenféléről,amikor megcsókolt,és a csókot szeretkezés követte.Aztán szó nélkül kiléptem a lakásból,és elmentem. Most mit tegyek? Nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat. Ő mit érezhet?
2014. szept. 4. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat bocs, de talan neki kene jobban aggodnia, hogy elveszit teged, mint legjobb baratjat. Valoszinu, csak bufelejtonek kellettel neki, bocs. Ha igazi baratod, akkor felkeres es bocsanatot ker.
2014. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresett,de nem válaszoltam Rá,még a lakásomra is eljött... Holnap találkozunk,meglátjuk mi lesz.
2014. szept. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!