Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tapasztalatok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, ha egy ember egyszer csak kiszeret a másikból, ez még visszaalakulhat? Lehet megint szerelmes az illetőbe?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán.
2014. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy 4 év együtt járás után sikerült elfelejtenem az exem. 4 évig nem láttam, idén pedig felbukkant és találkozgattunk. Háááát... eléggé felkavarta benne az állóvizet és mondhatom, hogy ugyanúgy megdobogtatta a szívem, mint anno.
2014. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen , de nem nagy esély
2014. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
méne
2014. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán lehet ugyan azzal a gyufával tuzet gyújtani.. inkább arra kell torekedni, hogy ne aludjon ki a láng.
2014. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ugyan ebben a helyzetben vagyok a barátnőmmel.. pár hónapja benyögte hogy már nem úgy érez irántam mint korábban és lehet hogy vége lesz.. (holott megbeszéltük egyszer elmúlik a szerelem és átalakul szeretetté... :/ ) azóta mind ha kifordítottak volna.. totál oda vagyok érte és vele akarok lenni állandóan.. ő meg pont hogy nem hanem ismerkedni és beszélgetni másokkal.. és nagyon sokat beszél másokkal.. igaz külföldi srácok.. de mégis oda vagyok.. mert kevés időt töltünk együtt annak ellenére.. hogy egy szobában lakunk (anyuék házában )

de engem szeret még és ha már nem így lenne meg nem érezne semmit se akkor már haza ment volna.. de mégis nehezen élem át ezt az időszakot.. hozzá teszem sok minden vezetett ehhez a helyzethez..

2014. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút.
2014. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3-szor voltam szerelmes az exembe.
2016. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!