Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg itt a vég? Lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt a vég? Lehet az ember újra szerelmes?

Figyelt kérdés

26 éves elmúltam. 15 éves korom óta szinte folyamatosan párkapcsolatban vagyok (3 hetes volt a legrövidebb, 6 éves a leghosszabb kapcsolatom). Miután a leghosszabbnak vége lett, úgy éreztem nincs tovább. Hiába jöttek új lehetőségek, nem tudtam újra szerelmes lenni. Elvagyok egyedül de mégis azt vallom hogy párosan szép az élet. A korombeli nők már mind eljegyezve, házasságban, gyerekkel élnek. Aki nem, az pedig nem kellett senkinek. Nem vagyok egós, de nem tartom maga egy elveszett embernek sem külsőre, sem belsőre. Tudok mit felmutatni és itt nem az anyagiakra gondolok hanem belső értékekre. Próbálkoztam fiatalabbakkal, de a komolytalanságukkal, éretlenségükkel nem tudtam mit kezdeni. Mi lesz így? Hiába próbálkozom, senkiben nem látom meg azt amit keresek. Nyugodjak bele, hogy "laza" kapcsolatokban kell leélnem az életem?

26/F



2014. aug. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
24 vagyok, se gyerek, se házasság, nem is kell :D na? nincs veszve semmi!
2014. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy minden csak hozzáállás kérdése..ja és fejben dől el.Nagyon sok lány van még Magyarországon aki 25-26 éves és szintén ezt gondolja.Ne aggódj, döntsd el agyban hogy hogy legyen és az úgy is lesz.
2014. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyfolytában párkapcsolat,akkor most élj is egy kicsit,meg vegyél levegőt.
2014. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs itt a vég, és lehet az ember újra szerelmes. A pihenő kell a hosszú párkapcsolat után, hogy megtaláld megint önmagad. F/30
2014. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!