Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek 4 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

Kifogytam az ötletekből, illetve ami ötletem még van, azt későbbre tartogatom.

Eddigi ajándékok (nem csak évfordulós): óriási plüssmaci, nyaklánc, medál, párna, amin az egyik képünk van, volt már hatalmas csokor rózsa, meglepi vacsival, hógömb féleség amibe a képünket lehet rakni, meg még ezer dolog amire már nem is emlékszem. :D

Jelenleg külön élünk, de egy héten 4-5 napot együtt vagyunk. :) Jól működik a kapcsolat, régebben voltak zötykölődések, de kb fél - egy éve minden a legnagyobb rendben.

Gyűrűt még nem akarok, azt is majd talán csak 1-2 év múlva. ;)

A korunk még talán fontos lehet. Én 20 éves vagyok, ő 19. Igen, ilyen fiatalon összejöttünk. :)

A kapcsolatunk erős, boldog, folyamatosan tervezzük a közös jövőt, sokat beszélünk róla és ez alapján hozzuk meg a döntéseket. (Pl: mindketten intenzív nyelvtanulásba kezdtünk és nem tanulunk tovább Magyarországon.)

Kérdés a kérdésben: Milyen esélyeket jósoltok? Közületek van olyan, aki hasonló idős volt amikor élete párját megismerte? :)



2014. szept. 4. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátnodet, így nem tudom, hogy mit szeret.. Pl. én falnak futnák egy csokor rózsától (1x elhervad). Ritka az ilyen kapcsolat, de drukkolok nektek :)
2014. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szerintem vidd el egy romantikus helyre, pl. vegyél ki egy szobát.. de olyat, amiben sarok kád van és te menj oda joval elöbb.. rózsa gyertyafény..stb minden ami kell.. de ő ne sejtsen semmit.. hanem monjuk elötte egy vacsi anélkül, hogy sejtené.. a hotel közelében pl. és akkor, ha végeztetek.. monjuk mintha mennéte a kocsihoz.. vagy hazafele.. és aztan kitérsz random, szerintem ez tökéletes ajándék.. fölleg, hogy a 4. évforduló már nem semmi.. fölleg ilyen fiatalon/fiatal kortól kezdve:) remélem segítettem:)
2014. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönjük a jókívánságot!

Igazad van, elfelejtettem leírni, hogy mit szeret. Azt gondolom igen tág ez a kör, mert szereti az ékszereket, az aranyos plüssöket, a szép ruhákat, a meglepetéseket.

De ezek közül mindent kapott már.

2014. szept. 4. 21:38
 4/11 A kérdező kommentje:

21:37

Jól hangzik, mindenképp megfontolom! :) Köszönöm.

2014. szept. 4. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szervezz közös programot, vacsorát, wellnesst, kirándulást (anyagi körülményektől függően)


Egyébként: esetleg olvasni nem szeret, vagy színházba járni? Tudoood, amit a normális értelmes emberek szoktak... egy jó könyv, vagy egy új színházi élmény sosem megunható...

2014. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kettőnk közül én szorgalmazom mindig a színházba járást, ő inkább a mozit kedveli. De beszéltük már, hogy színházba megyünk valamikor, talán épp most kéne. :) Olvasni mindketten imádunk.

Köszönöm az ötleteidet! :)

2014. szept. 4. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én 18 múltam mikor összejöttünk, a barátnőm fiatalabb. Azóta össze házasodtunk, házat vettünk és októberre várjuk a második babánk. Ilyen is van. így nektek is simán mehet.

Amúgy baromi jó fényképes ajándékok vannak a: [link] oldalon. Én is vettem már neki innen ajándékot és ő is nekem. Jó minőségű, te állítod mindig össze a képeket azok minőségét, színét, stb.

2014. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

21:49

Gratulálok, további sok boldogságot kívánok.

Köszönöm a linket, megnézem és elmentem a későbbiekre is. :)

2014. szept. 4. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es otletét elfogadnám. Én biztosan elolvadnák tole. Esetleg még vehetnél neki egy konyvet, és ez lenne a világ legjobb 4. évfordulója :)
2014. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Remélem, hogy egy jót hozok össze. :)

2014. szept. 4. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!