Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulora nyakláncot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulora nyakláncot szeretnék adni a barátnőmnek. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
baratnommel 1 evesek leszunk es nyaklancot szeretnek adni neki ajandekba nem tul dragat olyan 5-10.000 Ft korul gondolkodom ebben az arkategoriaban lehet valami normalisat ezustot vagy hasonlot venni ? Vagy szerintetek vegyek neki mast ? Elore koszonom a valaszokat
2014. aug. 14. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

mi is most leszünk egy évesek, én biztos örülnék valami ilyennek :)

de szerintem beszéljétek meg, hogy mindketten adtok ajándékot, mg milyen értékben, nehogy rosszul érezze magát, ha ő csak valami apróságot ad :)

2014. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :) en csak bonbont kaptam
2014. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sosem gondolkodtam ilyen dolgokban, már csak azért is, mert az én barátnőmnek abszolút nincsenek ilyen igényei, ahogy nekem sem, tehát ebben hasonlítunk. Én az egy éves évfordulónkra egy könyvet vettem neki, aminek nagyon örült, mert akárcsak én, szereti a könyveket.

2014. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet,de mindenképp beszéljétek meg,hogy milyen árban vesztek/készítetek egymásnak ajándékot,mert ha pl.a barátnőd vmi kis ajándékkal lep meg rosszúl fogja magát érezni,szóval szerintem beszélgessetek erről,hogy ne legyen kellemetlenség:)
2014. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd szereti az ékszereket, akkor igen. Én speciel nem örülnék neki, mivel egyáltalán nem hordok ékszert. Egyébként szerintem nagyon jó ötlet, de tényleg csak akkor, ha amúgy is hord ékszert.
2014. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ennyiér már egy szebb szopóállarcot is kaphatsz
2014. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!