Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nős férfibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nős férfibe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem helyes, de ez van! El kell felejtenem? Iszonyúan vágyom rá, de nem tudnék szétrombolni egy családot! Ez annyira vacak helyzet! Végre találtam valakit akihez nagyon-nagyon vonzódom, erre le kell mondanom róla...
2014. szept. 4. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
El.
2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
az a legjobb ha elfelejted.
2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legjobb, ha lemondasz róla.

Oké, ezt érzed, majd elmúlik idővel. Nem kell engedni mindig az érzéseknek. Most az eszed vezessen, ne a szíved.

2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bizony, h le kell mondanod, és hidd el, főleg magad miatt.

Bármikor (ismétlem:_bármikor_) visszamehet a családjához és az Neked borzasztóan fog fájni.

Felejtsd el, a tisztesség is ezt kívánja.

2014. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 viktorvarga ***** válasza:
0%
őis csak dugni akar ,meg teis.mi itt a probléma?ezzel jót teszel:)
2014. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2014. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy beleszerettél. Ha ezt félre tudnád tenni, és a testi kielégülésért szeretkeznél vele egy hatalmasat, azzal nem lenne semmi baj. Mérlegelj, hogy sikerül-e a helyén kezelned a kalandot, és az alapján hozd meg a döntésedet, hogy szexelsz-e vele.
2014. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szenvedj. Vagy felejtsd el.
2014. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, én nem csak dugni akarnék vele! De igazatok van, inkább hagyom. Semmi jó nem sülne ki ebből. Csak valahogy ez olyan igazságtalan! Miért épp egy nős férfi hozza ki belőlem azokat az érzelmeket, amiket már olyan régóta kergetek?
2014. szept. 4. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Lesz majd más helyette.
2014. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!