Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy válòfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy válòfélben lévö férfibe. Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Elvileg agusztusba beadták a papirokat.De az mondta, hogy a felesègének mèg alà kell irni valami papirt(amit a nö nem nagyon akar) ès azt is be kell adni stb.... Màrciusig kèrt tölem idöt.Nem tudom mit csináljak vârjak vagy haggyam mert mi van ha addigra se válnak el. Nehezebb lesz elengednem.

2013. nov. 28. 17:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mire vársz?
2013. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Addig amíg meg nem lesznek a papírok!
2013. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
szerintem nem válik
2013. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
1# arra , hogy eggyütt lehessek vele szabadon
2013. nov. 28. 17:19
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Most is lehetsz. Váló nővel már voltam együtt szabadon, nem őrizték kutyák és lovagok.
2013. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen csak fèlek hogy mi van ha mèg se vàllnak el. Vagy az nagyon pofátlan ha megkèrem h mutassa meg a papirokat hogy beadta a keresetet?
2013. nov. 28. 17:26
 7/30 anonim ***** válasza:
Találkozz a nővel, kísérd el a férfit. Nálunk ez nem volt akadály.
2013. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, igaz hogy fiatal vagyok és fiú. De általános iskolában szerelmes voltam egy lányba. Már első osztályban is... 8 évig vártam rá amíg el mertem neki mondani hogy mit érzek iránta, aztán ő csak annyit mondott hogy nem, semmi többet. Első szerelmemtől kaptam ezt, te már felnőtt vagy és nem tudsz márciusig várni? Röhögnöm kell....
2013. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A nö elèggè utál engem. :D :-/ vàlni se akar amióta tud rólam...
2013. nov. 28. 17:30
 10/30 anonim ***** válasza:

Szeretőket szokás hitegetni. Itt a történet szerint a feleség elé odatettek egy papírt ("Kereseti kérelem a házasság közös megegyezéssel történő felbontására" esetén tényleg könnyebb válni, mintha azt csak egyik fél kezdeményezi).


A helyedben azért rákérdeznék a feleségre, hogy ő is így tudja-e? :)

2013. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!