Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

A cégnél ahol dolgozom van egy csaj, magasabb beosztású mint én. Már többször láttam, pár napja véletlenül szóba álltunk egymással.

Természetesen gyönyörű és nagyon kedves, viszont eléggé visszahúzódó, vagyis inkább azt mondanám, hogy távolságtartó, olyan kemény dió. Nem az a szende nő első látásra sem.

Nem tudom van-e kapcsolata, még nem sikerült kiderítenem.

Viszont nem tudom egyáltalán szóba állna-e velem bármi céges dolgot leszámítva :/

A nevét és a korát tudom, ennyi.


Én 33 éves vagyok Ő 27.


Köszi!


2014. szept. 5. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Általános, barátkozós kérdésekkel kezdj. Adj neki figyelmet, és minden kiderül.


Hogy néz ki egy átlagos csevej köztetek most? Egy nap mennyit beszéltek?

2014. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát 3 éve dolgozik a cégnél, én régebb óta.

Nem sűrűn keveredünk beszélgetésbe, ritkán kerülök be hozzá akármi miatt is.

Legutóbb munkaügyben kezdtünk el beszélgetni, majd elkanyarodtunk. De általános témák, milyen volt a nyár, hol nyaralt, mondta, hogy megy szabira mert ráfér, sokat dolgozott stb. szóval még semmi komolyabb téma.

2014. szept. 5. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem, akkor légy direkt. Mondd, neki mikor legközelebb találkoztok, hogy szeretnéd elhívni kávézni. Szeretnéd megismerni, mert szimpatikus.


Vagy, ha ez túl nagy lépés. Mesélj magadról egy keveset, amit még nem tud rólad. Majd kérdezz rá, hogy ő hogy áll az adott témával. Közben vágj kedves arcot. :) Mindezt nem tolakodóan, csak finoman. Tehát mutasd meg az embert.

Ha őt is érdekli, amit felhoztál, elhívhatod egy ezzel kapcsolatos rendezvényre, de azt sem tolakodóan.


(Ennyit tudok kiötleni, mert a szituban te vagy benne. Meg te tudod, hogy mennyire távolságtartó.)

2014. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!