Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja velem vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Én 20, Ő 34, 2 éve vagyunk együtt, tavaly megkérte a kezem. Napokba elhangozz egy párbeszéd.:

rokona: mikor lesz esküvő már elmennék egy jó lagziba

párom: énis elmennék már egybe csak nem a sajátomba...


annyit hozzáteszek volt már házassága.


2014. szept. 5. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akar újra lagzit tartani, vagy még nem.


A legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznéd tőle és nem a mi találgatásainkat olvasgatnád.

2014. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy ő is bulizna egy jót, mint vendég. Nem arra értette, hogy nem szeretne elmenni a sajátjára.
2014. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés magától történt, vagy utaltal ra, celozgattal, vagy hisztiztél?

A megjegyzése alapján szerintem nem igazán akar esküvőt a közeljövőben. Vagy, ha mar volt házas, es az nagy lagzis volt, lehet, ha elvenne teged, egy kis szűk családi körben tartottal megelégedne.

2014. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele megbeszélni, megpróbáltam rögtön az eset után annyit mondott ez nem volt bunkó és a téma itt lezárva. Ennyivel "lerázott".
2014. szept. 5. 12:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen az, amikor nagy korkülönbség van egy kapcsiban. Egy barátnőm lánya is ilyen pasival állt össze anno, elég vicc volt, most 30, és még mindig nem vették el. Nyaggasd, egy férfi mindig vesz el egy fiatal nőt, ha az rágja a fülét. Mondjuk én így nem mennék férjhez, de ma ez a divat.
2014. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Az eljegyzés házasságra való ígéret, komolyságát drága eljegyzési gyűrű bizonyítja (a férfinak 1 havi fizetését illik erre szánnia).


Ha nincs komoly gyűrű, akkor nincs komoly szándék sem!


37F

2014. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*mindig akkor
2014. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok nagy lagzit, mindig is szűk családira vágytam. Csak az is bennem van, hogy évek múlva esetleg nem lesz ilyen alakom, mert szülök meg az évek (csak fizikai munkát végzek semmi lazulás) lerombolnak. Meg nem is azt mondtam holnap vagy 1 év múlva, hanem 2-3 év de akkor is megalázásnak tartom ezt rokonok előtt kijelenteni. Rosszul éreztem magam abba a szituációba a sírás határán voltam...
2014. szept. 5. 12:38
 9/15 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, ez biztató.. nem hordom le a gyűrűm, örülök neki meg tetszik és szeretem is, de ha a fizetésének megfelelően vett volna akkor gyémántosat kellett volna kapnom és nem egy pár grammos ezüst gyűrűt.
2014. szept. 5. 12:41
 10/15 anonim ***** válasza:

"tavaly megkérte a kezem"


És úgy mondtál igen, hogy az szóba sem került, hogy mikor akartok összeházasodni?

2014. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!