Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rettenek meg, ha látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettenek meg, ha látom a lányon, hogy belém szeret? És komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Az első és eddigi egyetlen szerelem eléggé hullámzósan alakult részemről. Több év kellett míg túltettem magam rajta.


Azóta viszont azt veszem észre, hogy minden szuper és jó addig a pontig, amíg csak randizgatás/flörtölgetés/laza kapcsolat van.

De amint látom, hogy a lány már lépne magasabb szintre a kapcsolatot illetően egyszerűen megrettenek. És egy kicsit olyan, mintha kiábrándulnék(?) a lányból. Nem tudom hogy jó szót használok-e.

Tehát az az érzésem van, hogy milyen jó lenne kitörölni magam a memóriájából és tovább állni.


Miért van ez? Régebben komoly kapcsolatot kerestem. Amikor épp nincs lány az életemben akkor is komoly kapcsolatot szeretnék. De ha jön... akkor menekülőre fogom.


Nem értem saját magamat.


2014. aug. 6. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, mindig az utolsó pillanatban torpanok meg.

Lehet nem állsz készen egy kapcsolatra

És egy teljesen komoly kérdés:

Véletlenül nem szereted magad jobban az átlagnál? (Hátha összefüggésben van ez nálam)

2014. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!