Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettőt szeretni?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk 3 év után a párommal, együtt is éltünk, a kapcsolatunk gyönyörű volt, nagyon egy húron pendültünk, de az utóbbi hónapokban már többször éreztem azt, hogy elegem van az egészből. Majd léptem. Először csak elvonultam, azt mondta ad nekem időt, bármennyit, gondolkodjak. De ha visszamegyek, elvesz feleségül, és babát szeretne....

Majd 2 hét után megbeszéltük, hogy vége. Vagyis nem beszéltük meg, ő erősködött, hogy mondjam ki, hogy nem kellek neki, de nem tudtam kimondani. Képtelen voltam. Szerettem, de már nem akartam, de közben mégis...

Elváltunk, nem kerestük egymást, rá 1 hétre elmentem a cuccaimért, ő fütyörészve takarított éppen, és segített nekem kihordani a holmijaimat a kocsiig. Majd kiderült, hogy megy este az új barátnője. Kiderült, hogy az a lány, akivel már akkor is igen jól elcseverészett, amikor mi még együtt voltunk.

Nekem sem kellett sok, én is kerítettem mást, vele nagyon jól alakul minden. Teljesen más a két ember, nagyon boldog vagyok vele. De az ex párom még mindig itt van a fejemben, közben otthagyta a lányt, mert engem szeret, és borzasztóan szenved a hiányomtól, én vagyok az élete szerelme. ÉS el akar venni feleségül, és gyerekeket akar...

És én megrogytam egy kicsit lelkileg, nem tudom mit tegyek. Itt van az új párom, aki imád, akivel együtt kezdhetnénk új életet, aki támogat, terelget, és felemel.

És ott van a régi, akivel volt egy jól megszokott kis életünk, mindenkit ismertem a családjában, szerettek nagyon, őt is szerette az én családom, és a mai napig győzködnek, hogy menjek hozzá vissza. De egyszerűen nem tudok dönteni, mit tegyek?


2014. szept. 5. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy a régi barátod nagyon hiányzik, akkor menj vissza hozzá. Ha csak a "megszokott kényelmes élet", és a jófej családtagok, akkor ne. Ha a személye vonz, akkor lehet még erős kapcsolatotok, ha csak a nosztalgia, a megszokás vezet, akkor inkább hagyd.
2014. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, nincs benned rossz szándék és alapvetően szimpatikus vagy, ezért ne vedd zokon, de...

...ha még nem léptél túl a volt barátodon, akkor egy új kapcsolatra sem lehetsz még felkészülve.

Ezzel az új pároddal szemben nem vagy korrekt, ha miközben ő imád téged, te ezt nem viszonzod.


Azt ugyanis írtad, hogy akivel most vagy, az imád téged... de te egy szóval sem írtad, hogy éreznél szerelmet.


26/F

2014. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!